Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas lapkričio 04 d., ketvirtadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

28-oji Mėnulio diena. Rami, harmoninga. Palanki tęsti jau pradėtus darbus, gilintis į savo sielą. Mėnulis šiuo metu „senas“, naujų darbų pradžią, stiprų išorinį veiksmą geriau atidėti augančio Mėnulio fazei. Šiomis dienomis daugiau dėmesio reikia skirti vidaus pasauliui, sielos reikmėms.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien neskubėkite nei imtis naujų darbų, nei siekti greitos naudos. Lengvai galite pakliūti į apgaulių ir netikrų apžavų tinklą. Stenkitės neprarasti budrumo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pasverkite informaciją, kurią gaunate arba ketinate pateikti, nes ji gali būti netiksli. Pasistenkite elgtis kuo santūriau, nedaryti neapgalvotų ar lemtingų žingsnių, kurie gali pakenkti šeimyninio gyvenimo darnai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Galimi nenumatyti rūpesčiai, nuostoliai. Kažkokie su praturtėjimo viltimis ar projektų užbaigimu susiję sumanymai gali pakibti ant plauko.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Norom nenorom šiandien teks imtis nelengvų darbų. Galbūt kažko nespėjote atlikti laiku. Įmanomas susitikimas, kuris nustebins netikėtu posūkiu asmeninių santykių ar bendrų planų srityje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Tai bus gana pavojinga diena traumine ir santykių pakrikimo prasme. Tyčia arba netyčia provokuosite konfliktines situacijas ir lįsite į pavojus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Neskubėkite žadėti, juolab ko nors pasirašinėti atidėkite tai rytdienai, be to, turite būti tikri, kad tai ne avantiūra. Šiandien labiau tinka tvarkyti šeimos, vaikų reikalus nei spręsti svarbias dalykines problemas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Bus didesnė nelaimingų atsitikimų, nesusipratimų su artimaisiais tikimybė. Tad daug neužsimokite, tuomet nesugaišite tuščiai laiko, neturėsite pagrindo nusivilti savimi, šefu bei artimaisiais.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Mažiau pasitikėkite kitais, saugokite savo paslaptis, nesidalykite mintimis dėl ateities planų nei dalykinių, nei meilės. Siekite taikytis su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dvilypis metas, kai nesėkmė gali virsti laimėjimu ir atvirkščiai. Gali išryškėti slapti nesklandumai, paaiškėti užslėptos problemos jūsų veikloje, kontaktuose su partneriais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sudėtingas laikas tęsiasi, ypač nepalankus vakaras. Reikėtų vengti atsakingų darbų, nereikalingos rizikos tai pakenks jūsų karjerai. Ir nežiūrėkite lengvabūdiškai į savo sveikatą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nepervarkite, dažniau ilsėkitės, imkitės nedidelių darbų, kuriuos galima greitai baigti, kurie suteikia nusiraminimą. Gali atsinaujinti užmirštas meilės ryšys ar užsimegzti naujas slaptas romanas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pasistenkite atsiriboti nuo įkyrių žmonių, bandančių jums kažką įpiršti, įkalbėti. Būkite principingi, sąžiningi darbe ir atlaidūs, geranoriški šeimoje.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką