Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (gegužės 4 d.)

Mėnulis
„Shutterstock“ nuotr. / Mėnulis
Šaltinis: 15min
Skaitysiu vėliau
A A

Portalo moterims Ji24.lt redakcija kasdien sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais pasakyti ateitį, išnagrinėti susidariusią gyvenimišką situaciją. Laiškus perdavėme su portalu bendradarbiaujančiai ezoterinio centro AUM (www.ezoterika.lt) astrotarologei Lanai Kutkytei. Primename, kad specialistė neatsako tiesiogiai – atsakymų, kurie pateikiami kiekvieną savaitgalį mūsų portale, teks palaukti.

► Klausimas

Laba diena, gimiau 196X XX XX. Esu išsiskyrusi, ieškau gyvenimo draugo... Iki šiol niekaip nesiseka – arba susipažįstu su toli gyvenančiais vyrais ir išsiskiriam dėl atstumo, arba tiesiog neužsimezga rimti santykiai. Neseniai susipažinau su žmogumi iš Anglijos, jis man labai patinka, bet vėl tas atstumas. Norėčiau žinoti, kaip susiklostys mano ateitis, ar galiu tikėtis kažko rimto iš šios pažinties?
Ačiū, Vasarėlė

Atsakymas

Kadangi neparašėte to vyro bent jau gimimo datos – neįmanoma pažiūrėti suderinamumo ir perspektyvos ateičiai pasitelkiant astrologiją. Žvelgiant į situaciją per taro kortas, deja, šalia šio vyro yra kita moteris, apie kurią jis dažnai galvoja ir kuri labai jam rūpi. Tikiuosi, kad gyvenimo draugo ieškote ne internetu, nes šis būdas jūsų atveju nėra pats tinkamiausias, geriau siekite gyvo bendravimo su žmonėmis.

Norėčiau jums patarti iki lapkričio mėnesio atidžiai elgtis situacijose, susijusiose su pinigais ar meilės santykiais, nes galite lengvai apsigauti. Užtat laikas tarp birželio 7–18 dienos – tikrai neeilinis. Planetos išsidėlios tokiose pozicijose, kad vienareikšmiškai nutiks kažkas nuostabaus. Neturiu jūsų gimimo laiko, todėl nesimato, kokioje konkrečiau sferoje šis stebuklas įvyks, o prognozuoti nenorėčiau. Tai gali būti pažintis su autoritetingu žmogumi, suteiktas šansas užsidirbti ar aplinkinių įvertinimas... Kitaip sakant, gausite tai, ko nusipelnėte gerąja prasme. Daug rašote apie užsienį, o jūsų horoskopas tik dar kartą patvirtina susidomėjimą svetimomis šalimis. Jei turite galimybę – keliaukite ar padirbėkite užsienyje. Turite nemažai teigiamo karminio „uždarbio“, susijusio su užsieniu.


► Klausimas

Sveiki, esu gimusi 199X XX XX, apie 12 val. dienos. Šiuo metu esu abiturientė, tačiau jaučiuosi visiškai pasimetusi dėl ateities – norėčiau studijuoti kosmetologiją, tačiau artimieji tam prieštarauja, sako turėčiau rinktis rimtesnes studijas, pavyzdžiui, mediciną. Nenoriu nuvilti nei savęs, nei artimųjų, tad labai sunku. Taip pat norėčiau sužinoti, kada mane aplankys meilė, nes kiek belaukčiau, savo išrinktojo nerandu, o tai nedžiugina. Ačiū.

Atsakymas

Jaučiate teisingai – kosmetologija jums tinkama profesija. Esate talentinga veiklai, susijusiai su grožio puoselėjimu – tai darbas grožio salonuose, SPA centruose, kirpyklose ar dizaino studijose. Nors būtų dar geriau, jei veikla sietųsi ne tik su grožiu, bet ir su sveikata. Taigi jūsų profesijos: psichologija, veterinarija, kinezoterapija, dietologija, holistinė medicina, terapija, kosmetologija, dizainas, muzika, menai, socialiniai mokslai, veikla, susijusi su dvasiniu tobulėjimu ar reabilitacija.

Esate dar abiturientė, o jau nerimaujate, kad nerandate savo išrinktojo. Juk dar net mokyklos baigti nespėjote, gyvenimas dar tik įsibėgėja. Jei kartais jums atrodys, kad labai nesiseka meilėje – tai prisiminkite, jog šitaip vyksta tik todėl, kad labai skubate gyventi  ir norite viską gauti tuoj pat. Mokėkite laukti ir artimiausiais metais dar negalvokite apie rimtą meilę, nes tam dar neatėjo tinkamas laikas. Esate žmogus, turintis nuostabių talentų – į juos dabar ir koncentruokitės.


► Klausimas

Mane kankina abejonė, kurią norėčiau išsklaidyti – turiu draugą, kuris šiuo metu yra ne Lietuvoje, tiksliau, jis išvykęs jau ketverius metus. Mano jausmai lyg ir nepasikeitė, bet kartais aplanko abejonė – ar tai mano žmogus, ar neapgaudinėju savęs laukdama jo sugrįštant? Aš gimusi 197X XX XX, apie 21 val., jis gimęs 198X XX XX, apie 15–16 val.
Ilgas laukimas

Atsakymas

Dažniausiai ilgai užsistovėjusios situacijos nepavyksta pakeisti tik todėl, kad bijome imtis ko nors naujo. Jūsų gyvenime naujovės atsiras ir nesvarbu – ar jūs norite to, ar ne. Privalote keisti situaciją, nes tiesiog švaistote savo laiką. Tarp jųdviejų iš tikro yra abipusė trauka. Už meilę „atsakingos“ planetos yra gražiai aspektuotos, ir jei patys visko nesugadinsite, turėsite visas reikiamas galimybes toliau kurti bendrą gyvenimą.

Iki birželio pabaigos būtinai labai tvirtai išsiaiškinkite su šiuo žmogumi, kokią konkrečiai ateitį ir kada planuojate kurti. Abu turėtumėte aiškiai išsakyti savo poziciją, nes santykiuose trūksta aiškumo. Kaip nors pastūmėkite pirmyn savo santykius, padarykite aiškų žingsnį į priekį, nes jei ne dabar, tai vėliau praeis tam sėkmingas laikas. Nuo birželio pabaigos prasidės apie metus trunkantis laikotarpis, kurio metu įvykiai gali būti sunkiai nuspėjami. Tai pokyčių laikas, kai labai staigiai gali nutrūkti tai, kas jau nebeefektyvu, išeiti tai, kas jus stabdo ir neleidžia gyvenime judėti pirmyn. Laukia stiprios transformacijos ir staigaus atsinaujinimo metai – tik neišsigąskite, nes tai yra gerai, nors gal kartais jums taip ir neatrodys. Liks tik tai, kas tikra.

Taigi dabar toks jau laikotarpis, kai negalite sau leisti tiesiog laukti: arba pajudinkite santykius, arba ieškokite kito partnerio, nes ir gražiausias suderinamumo horoskopas nepadės, jei žmonės nesistengia. Beje, Lietuva nėra pati sėkmingiausia jums vieta (nors ir ne pati blogiausia), todėl jei atsirastų šansas išvykti į užsienį, pagalvokite apie tai. Tik žinoma, svarbu pasirinkti  tam tinkamą laiką.


► Klausimas

Sveiki, mano gimimo data 199X XX XX, 8 val. ryto. Norėčiau paklausti apie santykius su vaikinais. Šiuo metu turiu antrąją pusę, tačiau visgi jaučiu nepasitikėjimą ir nerimą. Santykiuose su priešinga lytimi man dažniausiai taip ir būna, o draugystės pastaruoju metu trunka neilgai. Taigi kyla klausimas, kodėl taip yra ir ką galėčiau keisti, nes norisi rimtos draugystės, tačiau nežinau, ar verta kažko tikėtis artimiausiu metu?
Bumbulienė

Atsakymas

Žmogus, apie kurį rašote, abejoja dėl santykių su jumis, šiuo metu jis turi pasirinkimo galimybių ir kankinasi negalėdamas apsispręsti, ką daryti toliau, ką pasirinkti. Taigi šie santykiai itin nestabilūs. Jūsų pačios emocijos ir nuotaikos irgi dažnokai keičiasi, o tai tikrai nepadeda susikurti tvirtą ryšį. Manau, mineralai čia būtų puikūs pagalbininkai, todėl rekomenduočiau mėnulio akmenį ar rožinį kvarcą. Jie padėtų nuraminti emocinį nestabilumą. Kai pasidaro neramu – pamedituokite su šiais mineralais, ypač prieš imantis ką nors spręsti.

Didžioji sėkmė tiek meilėje, tiek ir visuomeninėje veikloje ateis nuo 2015 vasaros. Laukti liko nedaug. Kitais metais kartais pasijusite taip, lyg pavyksta beveik viskas, ką bedarytumėte. Tačiau, žinoma, ir tuomet būkite sąmoninga ir nepersistenkite – suklysti įmanoma visada, net ir sėkmingiausiais laikotarpiais. Beje, patarčiau vengti vyrų, gimusių po Vandenio ženklu, nes su jais santykiai būtų komplikuoti.


► Klausimas

Sveiki, norėčiau paklausti, ar yra tikimybė dar susilaukti vaikelio? Tai antroji santuoka. Aš gimusi 197X XX XX, 7.30 val., vyras – 197X XX XX.
Leo

Atsakymas

Jei vaikelio norite, tai tikimybė jo susilaukti visada yra. Taigi, pasitelkdama astrologiją, apskaičiavau jūsų vaisingiausias dienas artimiausiu metu: gegužės 4–5; gegužės 31; birželio 1, o ypač liepos 24–25 d. Žinoma, kad galima pastoti ir kitomis dienomis, tiesiog šios dienos suteikia daugiau galimybių. Sėkmės.


► Klausimas

Aš Vaida, gimiau 198X XX XX, 16.25 val. Šiuo metu turiu šeimą, tačiau esu bedarbė. Planuoju mokytis ir noriu dar vieno vaikelio. Esu pasimetusi, nes nežinau, ar man pavyks suderinti mokslus ir šeimą. Ar esu pakankamai tvirta tam? Ir dar norėčiau paklausti, ar su tinkamu vyru sieju savo ateitį? Jis gimęs 198X XX XX. Ačiū jums.

Atsakymas

Esate labai veržlus žmogus ir iš gyvenimo norite tikrai daug. Viskas seksis geriau, jei bus atliekama tinkamu laiku, o dabar tinkamiausias laikas darbui arba praktiškiems mokslams, kurie vėliau padėtų darbui. Žinoma, turite teisę tuo pat metu bandyti susilaukti vaiko. Tik šiais mėnesiais gali pritrūkti jėgų, daugiau pavyks nuveikti nuo liepos pabaigos. O dėl jųdviejų su vyru suderinamumo, patarčiau pasidomėti šiuo klausimu kruopščiau, kadangi keliais sakiniais visko nenupasakosi. Kuo ankščiau įsigilinsite į tarpusavio santykius, tuo lengviau bus ateityje nugalėti iškilusias problemas, o jų tikrai sulauksite. Jei abu neįdėsite daugiau pastangų ir nemėginsite iš tikrųjų pažinti vienas kito – su kiekvienais metais gali būti vis sunkiau susikalbėti.


► Klausimas

Laba diena, norėčiau užduoti klausimą. Esu gimusi 197X XX XX, 7 val. Gyvenu viena jau dešimt metų. Esu savarankiška, veikli, tačiau nesiseka rasti gyvenimo draugo. Kokios perspektyvos šiuo klausimu?

Atsakymas

Turite stiprų asmeninės savirealizacijos potencialą, tik štai santykių sferoje patiriate atpildą dėl neigiamo elgesio praeituose gyvenimuose. Jūsų horoskope matyti partnerystės sunkumų, ir šie išbandymai vyksta dėl karmos dėsnio. Taigi visų pirma reikia atlikti vidinę transformaciją ir skirti dėmesio dvasiniam tobulėjimui, nes karminės klūtys savaime dingti nekur negali. Puikus laikas partnerio paieškoms būtų nuo rugsėjo vidurio, kai tranzitinis Jupiteris beveik metus keliaus per jūsų septintą astrologinį būstą (į septintą būstą jis įeis ankščiau, tiesiog tuo metu bus nepalankus laikas pernelyg demonstruoti savo asmenybę). Ten pat iki spalio vidurio bus ir Venera bei Saulė, taigi puikus laikas rimto partnerio paieškoms. Tačiau ir pati turite neužsitverti, pasirūpinti savimi, pakeisti įvaizdį, atnaujinti drabužinę, mąstyti teigiamai ir daryti viską, kas suteikia pasitikėjimo savimi. Pasidomėkite dvasinio ugdymo ar asmenybės tobulėjimo užsiėmimais – tai jums vienas iš būdų sutikti sau tinkantį žmogų.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria ezoterinio centro AUM (www.ezoterika.lt) astrotarologė Lana Kutkytė.

DĖMESIO! Norime įspėti, jog dėl didelio Jūsų susidomėjimo bei specialistės darbo krūvio atsakymų teks palaukti. Naujų klausimų kol kas prašome nesiųsti, nes yra daugiau nei 200 situacijų-klausimų, į kuriuos gerbiama Lana nori atsakyti.

Dėkojame už kantrybę ir supratingumą. Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį portale Ji24.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką