Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: gruodžio 1–7 d. energijų kalendorius

Žiemiška puokštė
Fotolia nuotr. / Žiemiška puokštė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Šios savaitės energijos stebins savo dvilypumu. Sąmonės lygmenyje reikšis pakankamai pozityvios jėgos, skatinančios imtis iniciatyvos, veikti, taisyti ten, kur palikome spragas, ko neužbaigėme iki galo. Sulauksime pagalbos, jeigu veiksime vedami pozityvių motyvų ir tikslų“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Energija bus linkusi skleistis ten, kur netrūks šilumos, supratingumo ir meilės. Tad veikdami kūrybiškai, gausime ir palaikymą ir reikiamą žmonių bei mus pasiekiančių energijų pagalbą.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Ši savaitė skatins prisirišimus, emocinio ryšio kūrimą, taip pat įvairias sutartis, kuomet kažką įsipareigosime ir, tos sutarties sąlygų laikydamiesi, turėsime bendrauti, kartu dirbti ar kitaip dalytis savo laiku bei finansais.

Jausmai darysis intensyvesni, o bet kokie išgyvenimai – stipresni, ryškesni. Emociniame mūsų pasaulyje atsiras daugiau spalvų ir atspalvių. Įprastiniai mūsų paaiškinimai sau ar kitiems dėl kažkokių savo pasirinkimų nebebus tvirti, viduje stiprėjantis jausmas dėl santykių su kažkokiu žmogumi, partneriu ar kolektyvu taps svarbiausiu akstinu, dėl ko mes sutinkame būti kartu ir dėl ko ne.

Taip pat skaitykite: 25 būdai sužinoti apie vaiką, išvengiant klausimo „Kaip tau šiandien sekėsi mokykloje?“

Žmonės vis labiau, greičiau ir suprantamiau bus linkę bendrauti žvilgsniais, prisilietimais, šypsena ir kitomis neverbalinėmis priemonėmis. Nustebsime pamatę, kad yra tikrai lengviau būti atviriems, parodyti tai, kam pritariame, ir atstumti tai, ko mums nebereikia, kas žeidžia ir verčia blogai jaustis.

Vis dėlto šios energijos bus ypač sunkios tiems, kurie savo pasaulį susikūrę ant melo pamatų. Dabar išlaikyti melo pozicijas taps daug sunkiau, bet koks melas bus greitai demaskuojamas, iškreipti jausmai netruks atsiskleisti. Lengviau bus kuriami santykiai, kadangi galime sutikti nuoširdžią šypseną bendradarbio veide, susidomėjimą ir galbūt net kvietimą susipažinti artimiau – jausmai, kurie buvo iki šiol slepiami ar slopinami, prasiverš pačiose netikėčiausiose situacijose. Kita vertus, slėptas po abejingumo kauke pyktis, kerštas ar noras pakenkti dabar taps matomi ir vienareikšmiški.

Mus supančios energijos skatins valdyti savo instinktus, tačiau laisvins nuo nereikalingų elgesio ar įsitikinimų tabu. Tai sudarys sąlygas augti vidinei laisvei, galbūt net grįžti polėkio, skrydžio laimės akimirkoms, kurias prisimename iš vaikystės, kai buvome naivūs, laisvi, laimingi, viską galintys ir visko norintys.

Taip pat skaitykite: Intrigos darbe: kaip nepakliūti į pinkles?

Aplinkoje kaupsis poreikis atstatyti tvarką ar kažkokias pažeistas taisykles. Skirtingų žmonių skirtingai interpretuojamas teisingumas gali tapti varomąja jėga kivirčams, nesutarimams, riaušėms ir kitaip besireiškiančioms agresijos jėgoms. Tačiau ši kova darysis aiškesnė, konkretesnė, nes apsimetimo ir netikrų jausmų demonstravimo mažės.

Vis dėlto aplink kaupsis ir tamsos, bei nerimo energijos. Augs ir stiprės blogio jėgos, visaip besitaikstančios mus pasiekti, įsigauti į mūsų pasaulį, mūsų sąmoningai suvokiamą realybę, paveikti mus, pakeisti mus. Būsime didesnės ir stipresnės tamsos jėgų poveikio zonoje.

Per savo intuiciją, nuojautą, sapnus, simbolius ir likimo ženklus gausime kažkokią negatyvią informaciją, kuri dažniausiai turės vienintelį tikslą, suklaidinti mus ir nukreipti nuo teisingo kelio. Blogis skverbsis į mūsų pasaulį, tad teks būti ypač budriems. Klaidins įvairūs dalykai, kurie mums trukdys pasitikėti nuojauta.

Būsime lengviau pažeidžiami įvairių parazitų, kenkėjų, virusų. Kraujas, kaip žmogaus gyvybės energijos ir informacijos nešėjas, bus mažiau atsparus ligų, įvairaus užkrato, bet kokių pažeidžiančių struktūrų intervencijai. Kepenims bus sunkiau susidoroti su mūsų organizmą alinančiais šlakais, toksinais, kenksmingomis medžiagomis, tad sąmoningai turėtume mažinti bet kokį joms tenkantį krūvį: atsisakyti riebaus maisto, dirbtinių maisto priedų, svaigalų, mažinti cheminių, buityje naudojamų priemonių koncentraciją savo aplinkoje.


Šaltinis – kosmonergetika.lt 

Komentarai
Temos Energetika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką