Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio horoskopas – rugpjūčio 30–31 d.

Kardeliai.
Shutterstock nuotr. / Kardeliai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Džiaugdamiesi paskutiniais vasariškos saulės spinduliais, ramiai pereikite į rudenį. Tradiciškai – su astrologinėmis tendencijomis visiems Zodiako ženklams.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį įžvelgsite nematomas povandenines sroves, kurioms paklusę, įvykdysite painią jums paskirtą užduotį. Sekmadienio rytą pradėsite atskleisdami kažkieno paslaptį. Tiesa, paskutinę vasaros dieną kiti bus pernelyg rimti, bet jūs patys užsidėti rimtumo kaukės neskubėsite. Tokiu būdu apsaugosite ir save, ir kitus nuo trikdančių pažadų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį kaip niekad ryškiai pajusite, kaip svarbu, tačiau sudėtinga atsisakyti savęs dėl svarbios partnerystės ar draugystės. Sekmadienį, atidėję į šalį ambicijas, asmeninius poreikius, paklausykite, kokius reikalavimus ir pageidavimus kelia jums svarbus asmuo. Leiskite, kad jus vestų likimas, kuris yra šalia jūsų artimo žmogaus pavidalu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Paskutines vasaros dienas galite skirti tam, kad sutvarkytumėte savo lentynas materialiame ir emociniame pasauliuose. Jums bus suteiktos keistos, bet daug žadančios sąlygos. Šeštadienį būsite įvertinti už pastangas ir pasiryžimą plaukti pasroviui, o sekmadienį būsite pakviesti nepakelti galvos nuo to, kas jums šią akimirką svarbiausia.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Vieną savaitgalio akimirką jausitės taip, lyg būtumėte pačiame bangos viršuje, o kitą taip, lyg kažkas būtų kvailai pajuokavęs ir išmetęs jus į krantą. Bet nei viena, nei antra būsena tegul jūsų negąsdina, nes tokiu būdu įgysite daugiau spalvingos patirties. O jei savaitei baigiantis ant širdies užsiris akmuo, vadinasi, kažko svarbaus dar neatlikote.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį suprasite, kaip gera būti dalimi pasaulio, kuriam esate sutverti. Tačiau džiaugsitės tik tuo atveju, jei į jį įsiliesite, o ne būsite atskira grandimi. Jei sekmadienį jums atrodys, kad kažkas, užuot išklausęs tai, ką jūs mokate, paliko jus po pamokų už prastai atliktą užduotį. Įsitikinkite, ar nėra kažko, kuo galite patobulinti savo atliktą namų darbą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Priešpaskutinę vasaros dieną toli neieškodami surasite tinkamus kelius į jums svarbių žmonių širdis, jei, žinoma, nebijosite kelti kojos į nežinomybę. Peržengę savo pačių baimes, sekmadienį nereaguosite į nieką, kas kitiems keltų rūpesčių. Abejonės vers jus labiau įsigilinti į gautą informaciją ir kelis kartus patikrinti pašnekovo pažadus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį atsidūrę kryžkelėje, nesivaikykite lengvesnės ir daugiau žadančios krypties, o eikite ten, kur jus tyliai kviečia šeštasis jausmas. Sekmadienio įvykiai nežadės jums daug, bet daug duos. Tačiau dosnus jis bus tik tiems, kurie yra pasiruošę, kurie geba sutelkti visas jėgas siekdami, kad ne tik jiems, bet ir kartu esantiems būtų gera.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį nesipriešinkite būtinybei suktis užburtame rate, kuriame užimate ypač svarbią vietą, o nuo jūsų valios priklauso beveik viskas. Šeštadienį dėkite realius pagrindus savo nerealioms svajonėms, o sekmadienį ilgai nesvarstydami imtis atsakomybės ar ne, aktyviai siekite to, ko esate nusipelnę ir kas jums suteikia atgaivos ir stiprybės.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nesipriešinkite vandens stichijai, kuri įsiviešpataus šį savaitgalį. Ji negesins jūsų ugnies, bet ragins kitais būdais pažvelgti į save ir savo aplinką, nei jūs esate įpratę. Šeštadienį toks požiūris padės spręsti šeimos problemas. O sekmadienį  visus, kurie bandys įžengti į jūsų teritoriją ir pasėti ten abejones, palikite nuošalyje.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jums bus suteikta didžiulė palaikymo komanda ir gausybė patarimų, jei šeštadienį, užuot tikėję tik savimi, pasiklausysite ir savo draugų ar bendražygių. Tokiu būdu srovės nešami jums palankia linkme, kažkam iš draugų sekmadienį turėsite atleisti už netyčia padarytą klaidą ar išsakytą pastabą, kurios jūs nenusipelnėte.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį mintys apie darbus lįs į pirmąsias gretas, prašydamos jūsų dėmesio. Šeštadienį galite suprasti, kokie būdai padėtų jums papildyti kišenes, o sekmadienį net jūsų didžiulės pastangos neduos tinkamo skonio ir dydžio vaisių. Todėl norėdami pasidžiaugti paskutiniu vasaros savaitgaliu, nuleiskite žemiau savo užgaidų kartelę.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį sulauksite klausimų ir dėmesio, kuris bus nei malonus, nei nemalonus. Tiesiog ne kaskart žinosite, kurie jūsų poelgiai kitiems suprantami, o kurie - ne. Ypač tai taps ryšku sekmadienį, kai jūsų svajonės atsitrenks į tvirtą sieną. Kas už jos slepiasi, galite suprasti, jei nevengsite gilintis į dalykus, kurie jus truputėlį gąsdina.

Komentarai
Temos ženklai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką