Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nebūna negražių moterų, tik... Kokie mitai mus valdo?

Jis ir Ji
123RF nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kartais mūsų įsitikinimai, susidūrę su realybe, gana greitai sudūžta. Bet gal verta juos dar kartą patikrinti?

Po sekso vyrams norisi miego

Daugeliui moterų tokia situacija pažįstama: užuot švelniai apkabinęs ir pakalbėjęs apie jųdviejų jausmus, vyriškis po meilės akto nusisuka ir užknarkia. Visiškai neromantiška, ar ne?

Tai, kad vyrai po sekso užsimano miego, nėra jų kaltė. Ekspertų nuomone, orgazmas taip paveikia medžiagų apykatą vyro organizme, o seksui atiduodama tiek jėgų, kad tikrai norisi poilsio. Na, lovoje miegoti nepavojinga, bet jei vyras turi netrukus vairuoti, jis gali užsnūsti automobilyje.

Moterys dievina gerai šokančius vyrus

Jei vyras plastiškas, malonus ir besišypsantis, tikrai turi daugiau šansų už niūrų, sienas ramstantį tipą, kuris per prievartą išvestas šokti, kratosi kaip epileptikas.

Anglų mokslininkas Peteris Lovattas daug naktų praleido klubuose, stebėdamas, kaip merginos reaguoja į šokančius vyrus. Pasirodo, jeigu vyriškis imituoja Johno Travoltos judesius iš filmų „Bulvarinis skaitalas“ ar „Šeštadienio nakties karštligė“, dažniausiai iš klubo išeina su mergina už parankės. Vėliau jis filmavo šokančius vyrus slapta kamera, o paskui rodė moterims, prašydamas nustatyti patraukliausius. Laimėjo stilingiausiai šokantys.

Nebūna negražių moterų – tik mažai degtinės

Dažna situacija: vakaras, baras, alkoholis, muzika. Įšilęs vyrukas staiga suvokia: pasaulis nuostabus, jis – pačiame jėgų žydėjime, o aplink – superseksualios merginos. Kitą rytą jis prabunda šalia susivėlusios būtybės su auskaru nosyje ir tatuiruotėmis ant rankų, nuo kurios, būdamas blaivia galva, neštų kudašių neatsigręždamas.

Mokslininkai pamėgino paaiškinti tokį reiškinį: jie ištyrė 84 britų studentus, kurie turėjo išgerti gėrimo su laimo skoniu. Vieni gėrė tik paskanintą mineralinį vandenį, kitiems atiteko degtinė. Paskui abiejų lyčių studentams buvo pasiūlyta apžiūrėti nepažįstamų žmonių nuotraukas ir įvertinti jų grožį. Tiems, kurie vartojo alkoholio, žmonės fotografijose atrodė daug gražesni...

Kuo brangesnis vyro automobilis, tuo jis turi daugiau šansų patikti moterims

Šituo mitu paremta dažna automobilių reklama. Pasižiūrėjus ją supranti, kad jei vis dar važinėji vis ta pačia papuvusia gelda, tai tikrai mirsi vienišas ir tave apgrauš Elzaso aviganis.

Viena britų draudimo kompanija atliko eksperimentą: kai moteris išgirsdavo prabangaus automobilio „Maserati“ riaumojimą, ji emocionaliai susijaudindavo ir lengvai sutikdavo susipažinti su jo vairuotoju. Na, 40 moterų iš 40 prisipažino, kad sportiniai automobiliai jas itin jaudina. Ir ne tik emocionaliai...

Vyrai turėtų laikytis atokiau nuo gražiosios savo pusseserės, jei nenori, kad jų vaikai turėtų įgimtų sutrikimų

Iš istorijos pamokų galime padaryti išvadą, kad vedybos tarp šeimos narių ilgainiui atveda prie katastrofų. Tereikia prisiminti karališkąsias šeimas: jose pilna protiškai neįgalių monarchų.

Tačiau po intensyvių 30 metų trunkančių tyrinėjimų Vakarų Australijos mokslininkai teigia, kad dauguma vaikų, kurie gimsta, pradėti artimų giminaičių (pusbrolių ir pusseserių), būna sveiki, kaip ir kiti vaikai. Tačiau rizika, kad vaikas kentės dėl genetinių sutrikimų, vis dėlto didesnė nei vaikų, gimstančių porose, kurios neturi bendrų protėvių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką