Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Balkoniniai pastebėjimai su fotoaparatu

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ikrauk.lt skaitytojas T.P. redakcijai atsiuntė laišką, kuriame pristatė taisyklėms nusižengiančių policijos pareigūnų elgesį.

Ikrauk.lt skaitytojas T.P. redakcijai atsiuntė laišką, kuriame pristatė taisyklėms nusižengiančių policijos pareigūnų elgesį. Skaitytojas rašo:

„Stovi gerbiami policijos pareigūnai Saulėtekio autobusų stotelėje (!!!), šnekučiuojasi. Tada sumąsto – reikia sustabdyti tą atvažiuojantį BMW. Nesvarbu, kad jie neturi lazdelės ir kad stabdyti „plika“ ranka įstatymas galimybės nenumato. Nesvarbu, kad ištisinė linija, todėl tokioje vietoje stabdyti ir vėlgi (o Dieve!) taisyklės pareigūnui draudžia. Jis juk „MIENTAS“. , sustoja. Pasišneka prie mašinos. Vos minutę pasišneka jau nusivedus į mašiną. Tada rimtas „bachūras“ su „paloskėm“ ir t.t. sėda atgal į sunkiu statybininko darbu Airijoje užsidirbtą BMW, „mientai“ maloniai palydi iki artimiausio kiemo. „Bachūrėlis“ susinervinęs, imasi rankom už galvos – nusimato nemažos išlaidos. Matyt, skaičiuoja, kiek dar plytų reikės užnešti laiptais į viršų, nes liftu, girdėjau, Airijoje statybose tik saviems, airiams, naudotis leidžia. Susirenka „šmutkes“, šoka į „mientų“ limuziną, išrieda išdidžiai ant galinės sėdynės. Grįžta po 43 minučių (spėju reikėjo kokio nors Citadelės bankomato, taigi – sunku tokį rasti, todėl ir užtruko. Arba iš karto pakeliui užsuko dalį dienos uždarbio į Žirmūnų „McDonald'ą“ „ištaškyti“). Dar pasėdi penkias minutes mašinoje – spėju sakė padėkos kalbą ir linkėjo sugrįžti dar kartą. Gero kelio!“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt