Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Freaks On Floor“ pristatė naują albumą intriguojančiu pavadinimu „Hello Girls“ (nuotraukos)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ilgai žadėtas, ilgai lauktas. Naujojo ,,fryksų“ albumo pristatymas šį šeštadienį sudrebino tvirtas ,,Lofto“ sienas. Albumas „Hello girls“ - jau antrasis „Freaks On Floor“ sąskaitoje.

Ilgai žadėtas, ilgai lauktas. Naujojo ,,fryksų“ albumo pristatymas šį šeštadienį sudrebino tvirtas Vilniaus ,,Lofto“ sienas. Albumas „Hello girls“ - jau antrasis „Freaks On Floor“ sąskaitoje.

Šio vakaro nekantriai laukė ne tik tie, kurie lydėjo vaikinus visuose jų koncertuose, nuolatos checkino youtubę laukdami naujų grupės įrašų ar sukandę liežuvį kėlė nacionalinio doodle arto levelį varžydamiesi dėl teisės tapti oficialaus „Hello Girls“ viršelio autoriais, tačiau ir visi, patikėję „Freaks On Floor“ komandai užduotį išlaikyti Lietuvos roką tarptautiniame lygmenyje. Ir tą vėlyvo šeštadienio akimirką, kai Justinas su Aurelijumi paėmė į rankas instrumentus, o Rokas užėmė savo vietą anapus būgnų ir trumpam pakėlė ranką, minia daliai sekundės sulaikė kvapą – ir tada sausakimša „Menų fabriko“ salė sprogo.

Būriavosi nuo ankstyvo vakaro

Nors jaunieji rokeriai prožektorių šviesoje pasirodė tik vienuoliktą valandą, į „Loftą“ žmonės plūdo nuo pat devintos, kai klubas atvėrė savo duris ankstyviausiems vakaro svečiams. Publiką apšildęs Kym Wild sąžiningai atliko savo pareigą ir neleido nuobodulio gaidelei pasireikšti minios ošime iki pat tos minutės, kai visų dėmesys atsigręžė į Didžiąją sceną. Iki tol nemažai grupės gerbėjų spėjo nemokamai išsikeisti išankstinius vakaro bilietus į naująjį fryksų albumą, o kai kurie – ir pasidalinti įspūdžiais apie naujus vaikinų kūrinius, išgirstus anonsuojant „Hello Girls“.

Scenoje trijulė pasirodė lydima dviejų jiems pritarti turėjusių balsų savininkų bei vaizdo kameros, kurios dėka įamžintas koncertas, grupės kūrybai įgaunant vis didesnes apsukas, žada tapti vertinga dokumentika. Pilki kostiumai, kuriuos iš pradžių vilkėjo vaikinai, greitai buvo numesti į šalį – sceninis triukas, ar ne tik žiūrovus, bet ir atlikėjus kaitinančio koncerto pasekmė? Interpretacijų gali būti daug, tačiau faktai kalba patys už save – šeštadienio vakarą „Lofte“ buvo tikrai karšta.

Eksperimentavo su publika

Naujos dainos persipynė su gerai žinomomis - fryksai, nestokodami užsivedimo, sugrojo tiek šviežiąją „Harder“, tiek jau ilgą laiką jaunuolių niūniuojamą „No Country For Old Men“. Vakarui įsibėgėjus, Justinas nusprendė šiek tiek paeksperimentuoti su publika – iš pradžių pabandė užvaldyti minią ragindamas žiūrovus atkartoti jo judesius, o galiausiai pasiūlė šiems panešti jį ant rankų ir šoko nuo scenos. Savo meilės gerbėjams vaikinai nepamiršo parodyti ir oficialiajai pristatymo daliai pasibaigus – salės kviečiami, grįžo į sceną sugroti dar vienos dainos ir pakvietė visus susirinkusius į koncerto afterparty. O aukščiausi ir greičiausi pastvėrė iš scenos mestas kelias „Hello Girls“ kompaktines plokšteles.

Tekstas: Erlend Diagilev

Nuotraukos: Giedrė Trapikaitė

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt