Publikuota: 2012 vasario 2d. 14:26
15min.lt

„Egipto žemė“ arba kaip neapsigauti patikėjus iš piršto laužtomis akcijomis

Įkrauk reporterio nuotrauka

Vieną šaltą ir niūrų žiemos vakarą naršiau po internetą. Visai atsitiktinai užtikau tiklapį vieną tinklapį, jame akį patraukė galybė siūlomų nuolaidų. Ir kaipgi jomis nepasinaudoti, kaip viskas siūloma tokiomis mažomis kainomis?

Pirmiausia akys sustojo ties akcija tokia akcija: „Egipto žemės" pudra tik už 69 lt (kainavo 180 lt). Turbūt daugelis merginų yra girdėjusios apie šią pudrą, na, nepaslaptis, jog jos kaina ir svyruoja virš 100 lt. O juk čia tik 69 lt!!! Jau buvau ir aš beužsisakanti, kol sustojau ties užrašu, jog ši pudra atvežta iš Olandijos... Na, kažkaip keista pasidarė - „Egipto žemė" ir Olandija...

Nusprendžiau pasidomėti daugiau. Buvo nurodytas gamintojo tinklapis, tačiau ten nebuvo nurodyta šios pudros kaina. Neilgai laukusi aptikau beveik identišką tinklapį su tokiomis pat prekėmis, tačiau pastarasis nebuvo nurodytas skelbime. Štai ten ir aptikau šios pudros tikrąją kainą! Ji tekainavo vos 19,95 eurų - 69 lt.

Pasirodo, mūsų lietuviai niekada savęs neapgaus. Tik klausimas iškilo, iš kur jie rado, jog ši „nerealioji" pudra kainuoja 180 lt? Na, turbūt visi supratome, jog ir per akcijas galima apsigauti. Pirmiausiai gerai pasvarstykite, ar tikrai Jums reikia to daikto, o po to nepatingėkite pasidomėti, kiek jis kainuoja iš tiesų. Sekmės visiems!

Skaityti visus komentarus 8
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga
Apdovanojimai geriausiems IKRAUK.LT reporteriams
Kaip paruošti naujieną? Ką turi žinoti fotoreporteris?