Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Dizaino laboratoriją atkeliavo CNC staklės (nuotraukos)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Baigiant įgyvendinti projektą „Vilniaus dailės akademijos inovacijų ir dizaino centras“ gegužės 20 d. į Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro Dizaino laboratoriją atkeliavo CNC staklės.

Baigiant įgyvendinti projektą „Vilniaus dailės akademijos inovacijų ir dizaino centras“ gegužės  20 d. į Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro Dizaino laboratoriją atkeliavo CNC staklės. Įgyvendinant šį projektą baigiama sukurti moderni technologijų bazė eksperimentinių studentų darbų įgyvendinimui.

 CNC (ang. computer numerical control) staklėmis apdirbama mediena, kompozitinės medžiagos, plastikai, organinis stiklas ir minkšti metalai. Tai vienintelės tokios technologijos staklės Šiaurės Europoje, be kurių neapsieina nei viena aukštoji Europos dizaino mokykla. Septynias tonas sveriančios staklės pritaikomos baldų ir industrinio dizaino prototipų gamyboje: liejimo formų bronzai, porcelianui, keramikai, architektūriniams maketams  ir pan.

 2005 m. įkurtas Dizaino inovacijų centras yra Vilniaus dailės akademijos padalinys. Pagrindiniai šio centro uždaviniai ir funkcijos yra skatinti dizaino inovacijas bei jų diegimą rinkoje, kaupti bei platinti specializuotą informaciją apie dizaino naujoves, konferencijas, seminarus, parodas, konkursus, sukurti sąlygas aukščiausio lygio dizaino specialistų rengimui, kvalifikacijos tobulinimui ir perkvalifikavimui. Šis centras skatina glaudesnį VDA dizainerių ir verslo, pramonės atstovų bendradarbiavimą, VDA dizainerių  verslumo įgūdžių ugdymą, bando įtraukti verslo ir pramonės atstovus į patį studijų procesą.  

Fotografas: Paulius Mazuras

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt