Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (gruodžio 10–16 d.)

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mielieji, vos daugiau nei savaitė beliko iki bene didžiausios metų šventės – šv. Kalėdų. Ar jaučiate? Ar užuodžiate? O dovanas ar jau spėjote supirkti? Nors šventinė nuotaika pamažu padengia ikrauk.lt reporterių bei skaitytojų pečius, šie šaunuoliai pernelyg neasipalaiduoja – visą savaitę jie aktyviai krovė naujienas ir stengėsi pranešti jums viską, kas įdomu, aktualu ir netikėta.

Mielieji, vos daugiau nei savaitė beliko iki bene didžiausios metų šventės – šv. Kalėdų. Ar jaučiate? Ar užuodžiate? O dovanas ar jau spėjote supirkti? Nors šventinė nuotaika pamažu padengia ikrauk.lt reporterių bei skaitytojų pečius, šie šaunuoliai pernelyg neasipalaiduoja – visą savaitę jie aktyviai krovė naujienas ir stengėsi pranešti jums viską, kas įdomu, aktualu ir netikėta.

Kaip sekėsi ikrauk.lt reporteriams?

Šią savaitę smarkiai pasistengė naujai į ikrauk.lt gretas įsiliejusi reporterė Gabrielė Kestenytė – ji aktyviai pildė ikrauk.lt laisvalaikio rubriką pranešdama apie grupės „Rebelheart“ pasirodymą Šiauliuose bei sostinėje vykusį sunkiosios muzikos festivalį „Vilkų žiema“. Reporterė Deimantė Varnaitytė taip pat pasidarbavo – ji lankėsi „Red Hot Chili Peppers project“ koncerte, vykusiame sostinėje. Anot reporterės, šis pasirodymas prilygo tikrai grupės gerbėjų repeticijai prieš jau vasarą numatomą didijį amerikiečių pasirodymą.

Apie Kaune vykusią „kitokios fotografijos“ dieną, pavadintą „Help Portrait“, papasakojo reporteris Andrius Aleksandravičius, o Vytautas Pilkauskas kaip ir visuomet, taip ir šįkart, lankėsi TV3 televizijos projekto „Šok su manimi“ laidoje. Pasistengė ir reporterė Katrina Mockaitė – ji įkrovė savo įspūdžius iš Vilniuje vykusios „Mados Injekcijos“.

Itin verta pagirti ir reporterę Rūtą Juozapaitytę, įkrovusią žinių apie naująjį Klaipėdoje demonstruotą spektaklį „Kruvinosios vestuvės“. Mergina jau šį savaitgalį lankysis ir kitame renginyje – ji žada parengti puikų reportažą apie Klaipėdos naktiniame klube „dr. Who“ vyksiantį vakarėlį. Savo ruožtu Laura Bojarskytė apsilankė „Pravda Naujokų“ apdovanojimuose bei pateikė žinių apie renginyje pastebėtas aktualijas.

Kur buvusi, kur nebuvusi, šią savaitę it feniksas iš pelenų atgijo ir reporterė Jorė Janavičiūtė – ji su skaitytojais pasidalijo „Mados Infekcijos“ užkulisiuose užfiksuotais kadrais. Mados rubriką pildė ir reporterė Lina Pankratjevaitė – mergina pasidalijo fotoreportažu, kuriame matyti Kauno stilingieji.

Verta pagirti ir šią savaitę pasistengusią reporterę Izabelę Pukėnaitę, kuri su skaitytojais dalijosi šiltomis žiniomis: ji įkrovė žinių apie savaitgalį sostinėje organizuojamą gerumo akciją ir spektaklio „Vėjų motė“ premjerą. Na, o Vytautė Tavoraitė šią savaitę pranešė apie Tarptautinės migracijos dienos proga organizuojamą renginį.

Kaip sekėsi ikrauk.lt skaitytojams?

Šią savaitę padirbėjo ir ikrauk.lt skaitytojai. Štai Edvardas Lukošius pasakojo apie Šilutėje vykusią Kalėdų eglutės įžiebimo šventę, Valentinas pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti mėnulio užtemimas, Adelė pasakojo apie Kaune vykusią „flashmob“ akciją, kurios metu miestiečiai skatinti stabtelti bent akimirkai ir pailsėti nuo nuolatinio skubėjimo, o skaitytojas Mindaugas pasidalijo nuomone apie meilę tėvynei.

Skaitytojas Jurgis pranešė apie akcijos „Made in Lietuva“ iniciatyvą skatinti visuomenės pasididžiavimą nuosava kultūra, Gintarė mokė skaitytojus išvengti skruzdžių, Simonas Urbonas pateikė svarstymus apie aktorius Mantą Jankevičių bei Dominyką Vaitiekūną, o skaitytojas Edgaras pasidalijo mintimis apie įsodimo į viešąjį transportą Vilniuje taisyklių kaitą.

Apie išsipildymo akciją Molėtuose papasakojo skaitytojas Saulius Masonas, „piercas“ mokė mus gamtoje pasigaminti kebabus, Skomantas dalijosi mintimis apie vaikų darželiuose vyraujančią tvarką, Arūnas kvietė skaitytojus į Kaune vyksiantį projekto „Smėlio džiazas“ koncertą, Romualdas pasidalijo netikėtomis fotografijomis, kuriose užfiksuotos gruodžio mėnesį Lietuvos gamtoje žydinčios gėlės, o skaitytoja Eglė pasidalijo tyrimo apie vaikų namus duomenimis.

Verta pagirti ir skaitytoją Kristiną, pateikusią savo nuomonę apie Kalėdines dovanas – skaitytoja pasakojo, ką ir kur galima įsigyti už vos 15 lt. Valdas taip pat prabilo apie Kalėdas – jis pasakojo apie vaikams organizuotą akciją, kurios metu mėginta išsiaiškinti, kaip Kalėdas vaizduoja mažieji. Na, o skaitytoja Kotryna afišafo renginį, kurio metu visi norintys turės galimybę susitikti su Viačeslavu Ganeliu.

Šią savaitę ikrauk.lt norėtų pasveikinti reporterę Izabelę Pukėnaitę, savaitės metu pasidalinusia su skaitytojais net keliomis šiltomis naujienomis – ji mums pasakojo apie spektaklio „Vėjų motė“ premjerą bei jau šį savaitgalį organizuojamą Kalėdinių pyragų dalinimo akciją. Reporterei padovanosime itin įdomą leidyklos „Obuolys“ išleistą Marisos Lupato knygą „Papuošalai“, idant ji pasisemtų idėjų kalėdinėms dovanoms.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt