Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ikrauk.lt savaitės apžvalga (sausio 10–16 d.)

Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt reporterio nuotrauka / Įkrauk.lt nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lauke, rodos, pilka žiema, čia paspaudžia šaltukas, čia vėl atlydys. Tačiau pilkumą praskaidrina jūsų įkrautos žinios, kurios tokios įvairios, kad kaipmat nuspalvina kasdienybę!

Sveiki, mielieji ikrauk.lt reporteriai ir skaitytojai!

Lauke, rodos, pilka žiema, čia paspaudžia šaltukas, čia vėl atlydys. Tačiau pilkumą praskaidrina jūsų įkrautos žinios, kurios tokios įvairios, kad kaipmat nuspalvina kasdienybę :)

Sniego išdaigos

Dauguma jūsų praėjusią savaitę dalijotės žiniomis apie sniego keliamus rūpesčius ar džiaugsmus. Štai reporterė Viktorija pasakojo apie tai, kaip kino teatras gelbėjo stogą, bet užvertė praėjimą. Reporteris Vladislavas informavo, kad Naujojoje Vilnioje nepavyko išvengti nelaimės ir dėl susikaupusio sniego įgriuvo picerijos stogas.

Kaunieties reporteris Tadas teiravosi, kam priklauso Laikinosios sostinės Giedraičių gatvės šaligatviai, mat ant jų praktiškai nebeliko vietos pėstiesiems... Panašia tema žinių įkrovė ir reporteris Tomas, kuris pasakojo, kaip gatvėse palikti automobiliai sutrukdė planuotam gatvių valymui. Apie gatvių priežiūrą žinių įkrovė ir reporteris Grimvydas, kurio nuomone, vienos gatvės sostinėje prižiūrimos geriau nei kitos.

Tiesiog iš po sniego temą iškapstė reporterė Renita. Mergina sausio 11 d. Katedros aikštėje užfiksavo nuo Naujųjų metų besimėtančius šampano butelius ir šukes. Šiai žiniai pasirodžius ikrauk.lt portale, atsakingos institucijos sukruto ir butelius surinko.

Minint Sausio 13-ąją

Minint Laisvės gynėjų dieną net keli reporteriai pasigedo iškeltų valstybės vėliavų. Reporterė Lina P. papasakojo apie šiai progai skirtą renginį Kaune - Giedriaus Kuprevičiaus poetinę oratoriją „Amžinoji šviesa“, kviečiame pasigrožėti renginio akimirkomis. Apie Sausio 13-osios minėjimą žinių turėjome ir iš Birštono.

Išsakėte nuomonę

Reporteris Tomas padiktavo formulę, kuri, jo manymu, atneštų sėkmę Lietuvos atstovams „Eurovizijoje“. O kokia jūsų nuomonė, nusišypsotų mums fortūna, jei elgtumės kaip pataria Tomas?

Reporteris Aloyzas pasidalijo savo nuomone apie tai, kad sinoptikai pranešdami orus darko lietuvių kalbą, o jūs ar kada nors tai pastebėjote?

Apie gausių šeimų likimą savo nuomonę išreiškė reporterė Rasa, kurios manymu, dėl ilgų eilių socialiniam būstui gauti, ištisos šeimos priverčiamos tiesiog emigruoti.

Daug diskusijų pastaruoju metu sulaukia „Linkomanijos“ tema, tad reporteris Paulius taip pat išreiškė savo nuomonę „Linkomanijos“ klausimu.

Reporterių darbai

Reporteris Domas kaip visada stebino išskirtiniais kadrais iš uostamiesčio, šįkart jis informavo apie tai, kaip einasi Klaipėdos arenos statybos. O kai buvo paskelbta, kad Šilutei jau gresia potvynis,  Domas apsilankė joje ir patikino, kad miestelis dar sukaustytas šalčio, tai liudijo gausybė sniego.

Reporterė Gabija siūlė jums skaityti interviu su „Lietuvos talentų“ finalininkais grupe „Kvinta“, o reporterė Aušra pristatė naują kino juostą – „Gainsbourg‘as. Didvyriškas gyvenimas“. Taip pat nuo šiol rinkdamiesi į kokį spektaklį nueiti, pasidairykite recenzijų ikrauk.lt. Praėjusią savaitę reporterė Agnė pasidalijo įpūdžiais apie spektaklį „Atsitiktinis žmogus“, o Renita pasakojo apie „Domino“ teatro spektaklį „Laukinė moteris“.

Reporteriai dalijosi ir savaitgalį vykusių koncertų atgarsiais. Auksė pasakojo apie spalvingą ir nuotaikingą „GeraiGerai & Miss Sheep“ debiutinio albumo „Own religion“ pristatymą. O Eglė ir Domas vaizdais bei žodžiais nupasakojo apie šėlsmą Klaipėdos naktiniame klube kartu su „Tabami“, Erica Jennings bei Viktoru Diawara.

Sporto žinios

Džiaugiamės, kad tokie aktyvūs sporto reporteriai! Šįkart už aktyvumą ir iniciatyvą krauti sporto žinias norime apdovanoti reporterius Giedrių Leskauską ir Alvydą Žukauską. Jiems atitenka oficialus vyrų krepšinio rinktinės kalendorius! Ir jūs turite galimybę laimėti šį kalendorių, tereikia įkrauti sporto žinių!

Savaitės geriausieji

Šį kartą savaitės geriausiais skelbiame:

-         reporterį Paulių Sviklą, už įkrautą nuomonę, sulaukusią nemažo skaitytojų dėmesio ir palietusią jautrią temą.

-         reporterį Tomą Pilipauską, kuris informavo apie tai, kaip dėl pačių gyventojų kaltės yra tvarkomos gatvės.

Savaitės geriausiems reporteriams atiteks „Knygų klubo“ įsteigti prizai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt