Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

NUOMONĖ. Organizacijos komunikacijos vadybos specialybė - galimybė studentams atsiskleisti

Įkrauk reporterio nuotrauka /
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Renatas Šinkevičius, Kasdien bendraujame: dalijamės įspūdžiais, skelbiame naujienas, pokštaujame. Kalbėdamiesi randame naujų pašnekovų, draugų, taip plečiame...

Renatas Šinkevičius, www.jaunimogidas.lt

Kasdien bendraujame: dalijamės įspūdžiais, skelbiame naujienas, pokštaujame. Kalbėdamiesi randame naujų pašnekovų, draugų, taip plečiame pažinčių tinklą. Tai vadinama komunikacijos procesu.

„Išsilavinimas - tai ginklas, kurį Jūs galite panaudoti, kad pakeistumėte pasaulį", - kažkada yra pasakęs Nelsonas Mandela.

Tai idėja, kuri įkvėpė mane stoti į Organizacijų komunikacijos vadybos specialybę. Ši specialybė man tinka, nes esu komunikabilus, mėgstu dalytis naujomis idėjomis su bendraminčiais, gebu dirbti didelėje grupėje ir pasisemti patirties.

Nuo pirmųjų mokslo dienų mane žavi dėstytojų pastangos kuo aiškiau paaiškinti iš pirmo žvilgsnio, regis, paprastus, bet studentams sunkius dalykus.

Čia tik keletas tiksliųjų mokslų paskaitų - matematika, ekonomika, statistika. Jos reikalingos tam, kad išgirdę pokalbyje žodžius diskriminantas, infliacija ar gyventojų surašymas nepasimestumėte, o suprastume, apie ką kalbama.

Labiau akcentuojami humanitariniai mokslai - užsienio kalba, bendravimo psichologija bei viešasis kalbėjimas. Dar vienas svarbus mokomasis dalykas - informatika. Mokomės sudaryti anketas kompiuteriu, tvarkyti surinktus duomenis, juos lengviau tvarkyti bei atrinkti reikiamus.

Užsienio kalba - reikalingas įrankis,  norint skaityti knygas originalo kalba. Be to, labai praverčia atostogaujant užsienyje bei priimant svečius iš kitų šalių.

Bendravimo psichologija moko kultūros, teisingai išgirsti ir suprasti mums sakomą informaciją bei geriau pažinti mums siunčiamus gestus.

Viena rimčiausių paskaitų - viešasis kalbėjimas. Prakaituoja rankos, dreba kojos, neišeina ištarti nė žodžio? Tai puiki paskata mokytis viešojo kalbėjimo meno. Čia išmoksite visko - nuo paprasčiausio tosto pasakymo iki aukšto lygio kalbėjimo prieš didelę auditoriją.

Ši specialybė mus moko būti kultūringesnius, labiau pasitempusius, kalbėti aiškiai, garsiai, glaustai, valdyti savo balso toną ir taisyklingai kirčiuoti. Ir visa tai jums, kaip būsimajam komunikacijos specialistui, neįkainojama vertybė, nes tik tas, kuris žino, kaip bendrauti su skirtingomis žmonių auditorijomis ir jas veikti - gali sėkmingai formuoti organizacijos įvaizdį viešojoje erdvėje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Ikrauk.lt