2011 06 18

Alytaus miestas prieš LR Seimą - 4:4 (nuotraukos)

Tęsiant Alytaus miesto gimtadienio apžvalgą sustokime ties futbolo varžybomis, kurios vyko Panemunės mokyklos sporto aikštėje. Čia susitiko Lietuvos Respublikos Seimas ir alytausfutbolas.lt komanda, sudaryta iš Alytaus miesto sporto, politikos, žiniasklaidos atstovų bei Alytaus Sporto ir rekreacijos centro merginų komandos. Pagrindinio teisėjo Justino Miliausko, kuris vėliau buvo apdovanotas Juliaus Sabatausko už nuopelnus futbolui, švilpukas švelniai lijant leido pradėti rungtynas apie 15 valandą. Raudonai mėlyni alytiškiai prieš geltonai pasipuošusius seimūnus.
/ Įkrauk reporterio nuotrauka

Draugiška atmosfera greitai pasibaigė, kuomet pradėjo kristi pirmieji įvarčiai – į priekį įsiveržė LR seimo futbolininkai. Vėliau dviem įvarčiais į tai atsakė alytiškiai – 2:1, Alytaus naudai. Taip ir baigėsi pirmasis kėlinys.

Antrajame kėlinyje į aikštė išėjo raudoniu žvilgančios ilgaplaukės alytiškės, kurios kovėsi su tais pačiais svečiais. Nedidelės balos futbolo aikštelėje leido žaisti gražų žaidimą, kurį demonstravo tiek vieni, tiek kiti. Galutinis rezultatas – 4:4. Draugiškas rungtynes baigė Alytaus miesto mero Felikso Džiauto, varžybų organizatoriaus Juliaus Sabatausko žodžiai bei padėkos ir apdovanojimai žaidusiems.