2010 06 11

FBK Kaunas iškovojo dar vieną įtikinamą pergalę

Pliaupiant lietui prasidėjo rungtynės tarp I lygos lyderio FBK Kaunas ir varžovų iš pajūrio FK Atlantas. Pirmasis sezono susitikimas Klaipėdoje tarp šių ekipų baigėsi rezultatu 2...
Įkrauk.lt nuotrauka
Įkrauk.lt nuotrauka / Įkrauk.lt reporterio nuotrauka
Pliaupiant lietui prasidėjo rungtynės tarp I lygos lyderio FBK Kaunas ir varžovų iš pajūrio FK Atlantas. Pirmasis sezono susitikimas Klaipėdoje tarp šių ekipų baigėsi rezultatu 2 - 1 FBK Kauno naudai. Tačiau kauniečiai palaužė klaipėdiečių pasipriešinimą tik po atkaklios kovos, tad šį vakarbuvo galima tikėtis intriguojančios kovos... Rungtynių pradžia buvo kiek vangoka, nei viena ekipa nesugebėjo sukurti progų įvarčiui įmušti, kol 7 rungtynių minutę Edin Pehlic gavo puikų perdavimą iš dešiniojo aikštės krašto ir galva kamuolį pasiuntė į vartus iš kelių metrų atstumo, taip ,,sušaudydamas" Atlanto vartininką. 12 minutę pirmojo įvarčio autorius turėjo puikią progą pasižymėti dar kartą, tačiau nepataikė iš kelių metrų atstumo. Tiesa, nesėkmę galima pateisinti tuo, kad beveik visą rungtynių laiką lijo. 25 mačo minutę Atlanto futbolininkai surengė greitą kontra išpuolį ir po puikaus smūgio maždaug iš 16 metrų vartus jau gelbėjo kauniečių vartininkas nukreipdamas kamuolį už vartų linijos pirštų galais. FBK Kaunas vis atakavo Atlanto vartus, o svečiai stengėsi naudotis kontra atakomis. Dar vienas toks išpuolis vos nesibaigė įvarčiu, kai 38 minutę klaipėdiečiai nesugebėjo pataikyti į vartus iš ganėtinai patogios padėties. 41 minutę antrasis įvartis krito į FK Atlanto vartus, kai po puikios kombinacijos su komandos draugu pasižymėjo Gvidas Juška. Antrasis kėlinys beveik nesiskyrė nuo pirmojo Kauno komandos atakų gausa. Tad nenuostabu, kad jau 57 minutę trečiajį įvartį Kauno ekipai muša Edin Pehlic. Jau po 7 minučių mušamas dar vienas įvartis. Šį kart pasižymi FBK Kauno žaidėjas Marius Šoblinskas. Rezultatas tampa 4 - 0 Kauno ekipos naudai. 68 minutę gan kuriozišką įvartį, nesusikalbėjus FBK Kauno gynėjams ir vartininkui, muša Ernestas Razonas. 4 - 1, FK Atlantas švelnina rezultatą. Galutinį tašką šiose rungtynėse deda Aurimo Vertelio įvartis 80 rungtynių minutę. Galutinis rungtynių rezultatas FBK Kaunas 5 - 1 FK Atlantas FBK Kaunas: Edin Pehlic - 2 įvarčiai, Gvidas Juška - 1 įvartis, Marius Šoblinskas - 1 įvartis, Aurimas Vertelis - 1 įvartis. FK Atlantas: Ernestas Razonas - 1 įvartis.