Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sausio 20 dienai.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Bendraukite su draugais, per kuriuos galite užmegzti pažinčių. Tinkama diena ieškoti vienminčių, aptarti ateities perspektyvas, pasisėdėti draugiškame vakarėlyje ar dalyvauti ekskursijoje.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Galite sulaukti didelio srauto dalykinės informacijos. Pasistenkite ramiai reaguoti į telefono skambučius, dažnus klausimus. Tinkama diena pasirašyti sutartis, tartis.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Rašykite kalbas, referatus, ruoškite prezentacijas. Gerai, jei turėsite galimybę susitikti su kitų valstybių ar kitų rasių atstovais. Tinkama diena pasikalbėti su kunigu.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Šios dienos įvykiai gali sėkmingai pakeisti jūsų profesinę padėtį. Labiau pasitikėkite savimi, ryžtingiau reikškite įžvalgias mintis. Galite sulaukti neįtikėtino darbo pasiūlymo.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Nenorėsite klausyti oponentų, nes turite išankstinę nuomonę ir nesukate galvos, kad ką nors skaudinate savo sprendimais. Net nepajusite, kad keliate toną ir stengiatės viską padaryti savaip. Veikiausiai susipainiosite dokumentuose.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Iš jūsų aplinkiniai reikalaus ką nors sugalvoti, organizuoti. Laimė, viskas pavyks puikiai. Visiems, duodantiems nurodymus, net akys ant kaktos šoks nuo jūsų išradingumo ir vikrumo.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Įsitikinsite, kad turite puikių oratoriaus gabumų, mokate prisitaikyti prie pašnekovų ir kasdienių aplinkybių. Šios dienos pažintys stebins net jus patį. Seksis po šiuo ženklu gimusiems rašytojams ir žurnalistams.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Tikėtina, kad teks tvarkyti nekilnojamojo turto dokumentus. Gali būti, kad sulauksite pasiūlymo papildomai padirbėti namuose. Tai džiugins, bet visiškai suvalgys laisvalaikį.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Stenkitės būti atsargūs kelyje. Kolegos ar kaimynai gali iškrėsti piktą pokštą. Šią dieną turėtų sektis rašytojams, vertėjams ir piršliams.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Galite prarasti materialių vertybių. Netinkama diena kelti savo reikalavimų. Turite tai, ką turite. Saugokite knygas ir visus užrašus. Galite sulaukti gražių pažadų, bet niekas jų netesės.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Pagaliau prisiminsite save, tai, kiek daug pažadų netesėjote, kiek daug norų dar neišsipildė. Gerai pagalvokite, galbūt ne tais keliais einate.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Pasirašykite bent vieną kontraktą. Galite būti įtrauktas į sąmokslą. Norėsis pabūti vieniems, pagalvoti apie gražius dalykus. Kita vertus, visą dieną kankins smalsumas.

Astrologės patarimus antradieniui skaitykite čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24