Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Populiariausi visų laikų kalėdiniai filmai

Filmas „Stebuklas 34-ojoje gatvėje“
Filmas „Stebuklas 34-ojoje gatvėje“
Šaltinis: Ji24.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kad ir kaip būtų, tačiau per šventes daugelis praleidžiame nemažai laiko žiūrėdami šventines televizijos programas, koncertus ir, žinoma, filmus... Ar pastebėjote, kad yra filmų, kurie niekada neatsibosta ir visada pakelia nuotaiką? Štai Amerikos kino verslo atstovų sudarytas žiūrimiausių, kalėdine klasika tapusių kino filmų dešimtukas.

1. „Stebuklas 34-ojoje gatvėje“ (Miracle On 34th Street, 1947)

Yra daugybė filmų apie tikėjimą Kalėdų Seneliu, tačiau šis išties įkvepiantis. Tai klasikinė 1947 metų kino juosta apie mažą mergaitę, įtikinėjančią mamą, kad Kalėdų Senelis iš tikrųjų egzistuoja...

 

2. „Tegyvuoja meilė“ (Love Actually, 2003)

Šioje juostoje nusifilmavo visas būrys žymiausių Holivudo žvaigždžių (pvz.: Hughas Grantas, Keira Knightley ir kt.), garantuojantis gerą juoko ir romantikos dozę. Tai devynios puikios meilės istorijos, priverčiančios susimąstyti, nusijuokti, o gal net ir nubraukti ašarą. Kad ir kaip būtų, Kalėdos – stebuklų metas, ir meilė plevena kažkur aplink...

 

3. „Elfas“ (Elf, 2003)

Metai keičia metus, tačiau šis filmas visada sukelia juoką bei šypseną ir puikiai tinka visai šeimai.

 

4. „Kalėdų pasaka“ (A Christmas Story, 1983)

Tai filmas apie berniuką, kuris už viską labiausiai trokšta gauti dovanų… šautuvą. Jau daug metų ši „Kalėdų pasaka“ sulaukia didelio žiūrovų dėmesio.

 

5. „Svajonių traukinys“ (The Polar Express, 2004)

Šis filmas skirtas ne tik vaikams: kiekvienas suaugęs žmogus jame gali rasti kažką brangaus, artimo ir mielo širdžiai. Patikėkite Kalėdų Seneliu iš naujo!

Filmas Svajonių traukinys
Filmas „Svajonių traukinys“

 

6. „Atostogos“ (The Holiday, 2006)

Šioje kino juostoje vaidinatys Jude'as Law, Cameron Diaz, Kate Winslet ir Jackas Blackas garantuoja šaunią humoro dozę. Šiek tiek romantikos – ir turime puikų kalėdinį „kokteilį“ su išsipildžiusiais norais!..

 

7. „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“ (How The Grinch Stole Christmas, 2006)

Dar vienas gyvenimiškas ir pamokantis filmas, kad Kalėdos – tai ne tik dovanėlių, bet ir šeimos, artimųjų, draugų ir tikros meilės šventė. Nepavokite iš savęs šio puikaus artumo jausmo!

Filmas Kaip Grinčas Kalėdas vogė
Filmas „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“

 

8. „Vienas namuose“ (Home Alone, 1990)

Tikra kalėdinių kino filmų klasika! Be šios nuotaikingos juostos neapsieina nė vienos Kalėdos. Kas jos dar nematė (o tokių turbūt nėra daug), verta pamatyti ir pasimėgauti visuomet juoką sukeliančia smagia komedija.

 

9. „Čarlio Brauno Kalėdos“ (A Charlie Brown Christmas, 1965)

Jis tikrai patiks jūsų mažiesiems! 1965 metais sukurtas animacinis filmukas vis dar įdomus ir svarbus! Juk Čarlis stengiasi surasti tikrąją Kalėdų prasmę...

 

10. „Tas nuostabus gyvenimas“ (It's A Wonderful Life, 1946)

Puikių kalėdinių filmų dešimtuką užbaiga „Tas nuostabus gyvenimas“, kuriame nestokojama gyvenimiško jautrumo, sentimentalumo ir jaukumo.

Filmas Tas nuostabus gyvenimas
Filmas „Tas nuostabus gyvenimas“

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Ji24