Publikuota: 2013 sausio 31d. 13:13
Ji24.lt

Rankdarbio idėja: kaip pasidaryti servetėlių žiedus

Džiugu, kad švenčių metu vis rečiau sutinkamos popierinės servetėlės. Jei stalui serviruoti naudojate medžiagines servetėles, nepamirškite, kad joms sulankstyti yra dešimtys įdomių būdų.
Rankdarbio idėja: servetėlių žiedai
Eglės Kundreckienės nuotr. / Rankdarbio idėja: servetėlių žiedai

O šiandien parodysime dar kitokį jų pateikimo variantą – kaip keliais žingsniais sukurti šaunius servetėlių žiedus, beveik neišlaidaujant papildomai. Svarbiausia, kad tokius žiedus lengvai galėsite derinti su kitais šventinio stalo papuošimais.

 

Jums reikės:

• tualetinio popieriaus arba popierinių rankšluosčių ritinėlių,

• audinio (vienam žiedui reikės 165 x 110 mm audinio),

• karštų klijų,

• žirklių.

Eglės Kundreckienės nuotr./Reikalingos priemonės
Eglės Kundreckienės nuotr./Reikalingos priemonės

 

Žingsnis po žingsnio:

1. Tualetinio popieriaus ritinėlius perkirpkite per pusę. Atsikirpkite 165 x 110 mm pasirinkto audinio. Ritinėlio vidinės pusės kraštą patepkite karštais klijais.

Eglės Kundreckienės nuotr./Gaminant servetėlių žiedą
Eglės Kundreckienės nuotr./Gaminant servetėlių žiedą

 

2. Ritinėlį apgaubkite audinio atraižėle, jos kraštus užlenkite į ritinėlio vidų, išteptą klijais. Išlyginkite kraštus, prispauskite. Tiesa, geriau rinktis nebrizgų audinį. Jei vis dėlto įsigijote tokį, tuomet, prieš klijuodama jį ant ritinėlio, apsiūkite audinio kraštus arba atlenkusi taip pat paklijuokite karštais klijais.

Eglės Kundreckienės nuotr./Gaminant servetėlių žiedą
Eglės Kundreckienės nuotr./Gaminant servetėlių žiedą

 

3. Žiedus galima dekoruoti karoliukais, sagutėmis, kaspinėliais ir kitomis detalėmis, tinkančiomis šventės temai.

Eglės Kundreckienės nuotr./Gaminant servetėlių žiedą
Eglės Kundreckienės nuotr./Gaminant servetėlių žiedą

 

Servetėlės žiedus darė Eglė Kundreckienė

„Stilingos šventinės dekoracijos“

 

Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Į viršų

Kitos naujienos

Rankdarbiai

Kalėdų kvapas: mandarininė aliejinė žvakė

Be mandarinų retas įsivaizduoja gražiausias metų šventes. O juos galime ne tik dėti ant stalo, bet ir panaudoti įvairioms dovanėlėms. Pavyzdžiui, pasigaminti žvakę. Tiesiog vienu šūviu nušausite du zuikius: ir mandarinų paskanausite, ir kūrybiškai panaudosite jų žievelę.
Rankdarbiai

Pasidarykime pačios: žiemiški namų kvapai

Sugrįžti į jaukius ir kvapius namus šaltą žiemos dieną – didžiulis malonumas. O jeigu žiemiškus kvapus dar galite pasigaminti pačios... Tuomet nesnauskite! Tai gali būti puiki dovana artimiesiems artėjančių švenčių proga.
Žymės:Ekstraktas
Rankdarbiai

Skaptuojame moliūgą!

Moliūgų skaptavimas ne tik smagus užsiėmimas – jis suburia drauge visą šeimą. Taigi šiandien kaip tik tinkama diena tuo užsiimti ir papuošti namus linksmais moliūgais. Net jei nešvenčiate Helovino, tiesiog pasinaudokite smagia proga. Taigi išlaisviname fantaziją ir pirmyn!
Rankdarbiai

Geros idėjos: dekoruojame pirštinaites

Greičiausiai žinote, kad atvėsęs oras iš pradžių kėsinasi į jautrią, švelnią ir ploną rankų odą, tad nieko nuostabaus, jog dažna dailiosios lyties atstovė vaikšto jau pasidabinusi pirštinėmis. O jos, žinia, ne šiaip sau aksesuaras! Juk norisi, kad pirštinės ne tik šildytų, bet ir atrodytų išskirtinai. Vienos mūsų renkasi megztas močiutės, kitos pirmenybę teikia pirktinėms, tačiau visas pirštines galite dekoruoti taip, kad jos atrodytų nepakartojamai!
Rankdarbiai

Semiamės įkvėpimo: rudens dekoracijų rinkinys

Ieškote idėjų Rudens šventei, gimtadienio dekoracijoms ar šiaip norite pakelti sau ūpą ir pagražinti namus? Surinkome jums išties nemažą nuotraukų rinkinį įvairiems atvejams. Kviečiame paganyti akis, semtis idėjų. Kurkime grožį! Juk tai didelis malonumas ir geros nuotaikos terapija.
Žymės:Gėlė
Rankdarbiai

Rudens dekoras. Puošiame namus!

Vaikščiodama po sodą ar parką negalite atitraukti akių nuo neapsakomo grožio raudonų, oranžinių uogų, sodriai rudų kaštonų ar margaspalvių lapų? Parsineškite rudens spalvų ir gaivos į savo namus.
Rankdarbiai

10 idėjų vaikų Rudenėlio šventei

Ruduo – tai metų laikas, kai gamta žėri įvairiausiomis spalvomis, o jauni tėveliai įnirtingai suka galvas, ką originalaus būtų galima pagaminti savo mažylių rudenėlio šventei. Pateikiame jums 10 smagių idėjų, kaip nustebinti ne tik savo mažylius, bet ir darželio auklėtojas bei kitus Rudenėlio šventės žiūrovus!
Rankdarbiai

Rankdarbio idėja: romantiški uogienių stiklainėliai

Taip papuoštais uogienių stiklainėliais ir savo akis pamaloninsite, ir, netikėtai prireikus dovanų, turėsite ką į svečius nusinešti.
Rankdarbiai

Pasidarykime pačios: vasariškai spalvotas žiedas

Vasara – tai tas laikas, kai į savo pasaulį norisi įsileisti daugybę spalvų ir žaismingumo. Šį kartą siūlome pamokėlę, kaip pasigaminti vasarišką ir originalumu išsiskiriantį žiedą. Jam pagaminti sugaišite vos 15 minučių! Taigi, pirmyn!
Žymės:Papuošalas
Rankdarbiai

Vazonėlių renesansas per 15 minučių

Greičiausiai kiekviena mūsų namuose rastume senų molinių vazonėlių, kurių jau nebenaudojame. Juk parduotuvėse pilna naujų, spalvingų, ryškių ir madingų! O vis dėlto...
Žymės:Gėlė