„Arsenal“ savo žiūrovų akivaizdoje pažemino „Aston Villa“ futbolininkus

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje žaidžiamos paskutinės dvejos 23-ojo turo rungtynės.
„Arsenal“ komandos pergalė
„Arsenal“ komandos pergalė / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis susitikimas įvyko „Emirates“ stadione, kur savo žiūrovų palaikomas Londono „Arsenal“ klubas rezultatu 5:0 sutriuškino „Aston Villa“.

Į priekį „kanonieriai“ įsiveržė jau 8-ąją minutę, kai po nuostabaus Mesuto Ozilo perdavimo vienas prieš vartininką išbėgęs Olivieris Giroud pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Per pirmąjį kėlinį daugiau įvarčių nebuvo pelnyta, tačiau 56-ąją minutę pirmojo rezultatyvaus perdavimo autorius M.Ozilas dar kartą privertė Guzaną traukti kamuolį iš savo ginamų vartų.

„Aston Villa“ triuškinimas prasidėjo 63-ąją minutę, o savo šansą pelnyti įvartį išnaudojo ir Theo Walcottas. 75-ąją minutę jau ketvirtąjį komandos įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė Santi Cazorla.

Galutinis taškas šiame susitikime buvo padėtas per pridėtą teisėjo laiką. Savo pirmąjį įvartį vilkint pagrindinės komandos marškinėlius pelnė gynėjas Hectoras Bellerinas.

Po pergalės „Arsenal“ pakilo į penktąją turnyrinės lentelės poziciją, o „Aston Villa“ lieka 16-oje vietoje.

Šiandien taip pat buvo žaidžiamos rungtynės tarp „Swansea“ ir „Southampton“ futbolininkų. Ir netikėtai pergalę 1:0 šventė „Swansea“

83‘ R.Bertrand („Southampton“) pašalintas iš aikštės

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Leicester City“ 23 4 5 14 21:37 17

Rezultatyviausias čempionato futbolininkas – 17 įvarčių – Diego Costa („Chelsea“).

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas