„Manchester City“ ir toliau „grybauja“ Europoje – nesugebėjo įveikti CSKA

Anglijos „Premier“ lygos čempionas „Manchester City“ klubas ir toliau nesugeba tinkamai reprezentuoti savo šalies UEFA Čempionų lygos turnyre. „Miestiečiai“ pirmosiose antradienio rungtynėse E grupėje išvykoje nesugebėjo įveikti Maskvos CSKA – 2:2 (2:0).
Pargriautas Seydou Doumbia
Pargriautas Seydou Doumbia / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynių pradžioje labai gerų progų išnaudoti nesugebėjo abi komandos, tačiau pirmieji pasižymėjo svečiai. Pastarosiose „Premier“ lygos rungtynėse keturis įvarčius įmušęs Sergio Aguero 29-ąją minutę įkalė ir į CSKA vartus.

Praėjus tik aštuonioms minutėms baudos aikštelėje S.Aguero sulaukė puikaus perdavimo iš Pablo Zabaletos, mušė į vartus netaikliai, tačiau smūgį laiku „uždarė“ Jamesas Milneris ir „Manchester City“ pirmavo 2:0.

Tik antrajame kėlinyje į aikštę žengė CSKA lyderis iš Dramblio Kaulo Kranto Seydou Doumbia. Tai padėjo CSKA ekipai rimčiau grasinti svečių vartams.

Po pertraukos CSKA nebeleido svečiams rengti pavojingų atakų, o daugiau jų rengė patys. Sušvelnino rezultatą būtent S.Doumbia, 64 min. sulaukęs perdavimo iš A.Musa ir lengvai susitvarkęs su „Manchester City“ gynyba.

CSKA lyderis 86-ąją minutę dar kartą atsidūrė dėmesio centre, kai išprovokavo 11 metrų baudinį. S.Doumbia iš aikštės buvo išgabentas neštuvais, tad baudinį realizavo Natcho ir rezultatas tapo lygus 2:2. Per likusį laiką įsimintinų epizodų nebebuvo sukurta.

E grupėje pirmauja abi pergales iškovojęs Miuncheno „Bayern“ klubas (6 tšk.), kuriam ant kulnų lipa „Roma“ (4 tšk.). „Manchester City“ ekipa šiose rungtynėse iškovojo tik antrąjį, o CSKA – pirmąjį tašką.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas