„Premier“ lygoje – pirmoji „Manchester United“ nesėkmė

Sužaistos dar vienos ketvirto turo „Premier“ lygos rungtynės, kuriose užfiksuota staigmena. Pirmą pralaimėjimą 2015-2016 metų sezone Anglijos čempionate patyrė „Manchester United“ ekipa, kuri 1:2 (0:0) nusileido „Swansea“ futbolininkams.
„Swansea“ – „Manchester United“ susitikimo akimirkos
„Swansea“ – „Manchester United“ susitikimo akimirkos / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmame kėlinyje „Manchester United“ aikštėje atrodė kiek solidžiau: jie atliko daugiau smūgių (7 prieš 5) bei kur kas ilgiau kontroliavo kamuolį (62 proc. prieš 38 proc.). Pirmieji realią progą pasižymėti turėjo Mančesterio futbolininkai, kai 21 min. pavojingai, tačiau netiksliai atakavo Juanas Mata. Po jo smūgio „Swansea“ tarsi pabudo iš miego: galimybių pasižymėti turėjo Gylfi Sigurdssonas bei Bafetimbi Gomisas. Vis dėlto pirmoji rungtynių pusė baigėsi be įvarčių.

Sužaidus vos tris minutes antrame kėlinyje varžovų gynėjus aplenkė bei sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojo „Manchester United“ saugas J.Mata, kurio smūgis skrodė vartų tinklą – 1:0. Pranašumą svečiai išsaugojo iki 61 minutės: po G.Sigurdssono perdavimo galva kamuolį į vartus nukreipė Andre Ayewas. Vos po penkių minučių „išmaudęs“ du Mančesterio komandos gynėjus „Swansea“ į priekį 2:1 išvedė B.Gomisas. Per likusį laiką „Manchester United“ išlyginti rezultato nesugebėjo.

Iškovojusi dvi pergales bei du susitikimus lygiosiomis baigusi „Swansea“ lygoje jau ketvirta. „Manchester United“ atsilieka vos tašku bei žengia penktoje vietoje.

Primename, jog kitame sekmadienį vykusiame susitikime „Southampton“ 3:0 sutriuškino „Norwich“ ekipą.