Vytautas Strolia IBU taurės varžybų trečiojo etapo sprinto rungtyje finišavo 44-as

2014-2015 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) trečiojo etapo varžybų etape Austrijoje penktadienį 44-ą vietą vyrų 10 km sprinto rungtyje užėmė Vytautas Strolia.
Slidininkas Vytautas Strolia
Slidininkas Vytautas Strolia / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvos biatlonininkas dukart suklydo, buvo priverstas šliuožtu du 150 ilgio baudos ratus, o distanciją įveikė per 28 minutes 07,9 sekundės.

Rokas Suslavičius (29:23,9) su dviem baudos ratais užėmė 71-ą vietą, o Šarūnas Jukna (32:25,7; 3 baudos ratai) tarp 124 dalyvių liko 112-as.

Sprinto rungties nugalėtoju tapo prancūzas Baptiste'as Jouty, aplenkęs vokietį Florianą Grafą bei kanadietį Scottą Gową:

1. Baptiste'as Jouty (Prancūzija) 26 min. 02,1 sek. (0 baudos ratų)

2. Florianas Grafas (Vokietija) atsiliko 0,3 sek. (1)

3. Scottas Gowas (Kanada) 1,6 (0)

4. Bendektas Dollis (Vokietija) 5,4 (2)

5. Antonas Babikovas (Rusija) 6,2 (1) ...

44. Vytautas Strolia 2:05,8 (2) ...

71. Rokas Suslavičius 3:21,8 (2) ...

112.Šarūnas Jukna 6:23,6 (3) ...

124.Yao-Yi Wang (Taivanas) 17:46,2 (2)

Bendrojoje IBU taurės varžybų sezono įskaitoje V.Strolia (2 tšk.) tarp 94 įskaitinius taškus pelniusių dalyvių iš 88-os vietos nukrito į 92-ąją.

Varžybų lyderiu tapo prancūzas Baptiste'as Jouty'is (185 tšk.), lenkiantis vokietį Benediktą Dollą (174 tšk.) bei rusą Aleksejų Slepovą (168 taškai):

1. Baptiste'as Jouty (Prancūzija) 185 tšk.