Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per 15min.tv nebematysime LTV ir LTV2 programų

15min-tv-160x120px-RGB
15min-tv-logo580px
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mieli 15min.tv žiūrovai, laikinai nutraukiame „LTV“ ir „LTV2“ televizijos programų retransliavimą. Tikimės jas atnaujinti po palankių derybų su VšĮ „Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija“ dėl galimo bendradarbiavimo.

UAB „B2B Group“, retransliavusi 12 nacionalinių televizijų programų, savo veiklą vykdo pagal Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) š.m. gegužės 26 d. išduotą licenciją. Be to, Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymo 33 str. nustato, kad „televizijos programų retransliuotojai privalo retransliuoti vieną LRT televizijos programą ir visas nekoduotas Lietuvos nacionalinio masto transliuotojų antžeminės televizijos programas“. Tokiu įpareigojimu siekiama užtikrinti kuo didesnį lietuviškų kanalų prieinamumą visuomenei, todėl tai įpareigoja nacionalinių programų transliuotojus leisti retransliuoti visas privalomas programas be atskiro teisių įsigijimo.

Rugsėjo 10 d. turėjome iš dalies uždaryti pirmosios Lietuvoje nemokamos internetinės televizijos erdvę – neberetransliuojame LNK, TV1, „Info TV“ ir „Liuks!“ programų. Vilniaus miesto I-ojo apylinkės teismo 2010 m. rugsėjo 2 d. nutartimi buvome įpareigoti laikinai nutraukti šių programų retransliaciją interneto portale www.15min.lt. Teismo nutartis buvo priimta LNK kanalą valdančiai UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ kreipusis į teismą dėl to, kad neva UAB „B2B Group“ pažeidžia LNK teises, retransliuodama LNK kanalus be kanalo savininko sutikimo. Šią teismo nutartį apskundėme Lietuvos apeliaciniam teismui.

Šiuo metu 15min.tv žiūrovų yra daugiau nei 50 tūkst. Matydami tokį didelį susidomėjimą šiuo projektu, sieksime ir toliau užtikrinti nemokamos lietuviškos televizijos internete retransliacijas bei informuosime apie visus su tuo susijusius procesus.

Dėkojame už palaikymą!
UAB „B2B Group“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min