Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kova prieš korupciją: įvertintos 15min.lt pastangos

Konkurso laimėtoja liko tik viena bendrovė, su kuria bus sudaroma sutartis.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Korupcija tebėra viena opiausių Lietuvos problemų.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiandien, Tarptautinę antikorupcijos dieną, paskelbti konkurso „Žiniasklaida prieš korupciją 2011“ nugalėtojai.

Pirmąją vietą Nacionalinės spaudos bei interneto portalų kategorijoje pelnė „Lietuvos ryto“ žurnalistė Audrė Srėbalienė. Antroji vieta atiteko portalo 15min.lt politikos korespondentei Liepai Želnienei už daug diskusijų sukėlusį straipsnį „Viešų, bet slaptų pirkimų liūnas“.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) kartu su Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) ir Nacionaline žurnalistų kūrėjų asociacija (NŽKA) kasmet rengiamo konkurso tikslas – skatinti Lietuvos žiniasklaidos atstovus ne tik aktyviau domėtis antikorupcijos tema, bet ir analizuoti, tirti korupcijos reiškinį ir ugdyti visuomenės nepakantumą korupcijai.

Pateiktus darbus vertino komisija, sudaryta iš LŽS, NŽKA ir STT deleguotų atstovų. Svarbiausi kriterijai buvo aktualumas, visuomeninė reikšmė, informacijos šaltinių kokybė ir įvairovė, originalumas ir kūrybiškumas.

Komisija atrinko dviejų kategorijų – Lietuvos regioninės miestų ir rajonų spaudos bei Nacionalinės spaudos ir interneto portalų – nugalėtojus.

Miestų, rajonų ir regioninės spaudos kategorijos pirmosios vietos prizas įteiktas „Kauno dienos“ žurnalistui Tadui Širvinskui, antrąją vietą šioje kategorijoje dalijosi du „Tauragės žinių“ žurnalistai: Tomas Raulinavičius ir Ramunė Ramanauskienė, trečioji prizinė vieta atiteko buvusiam „Šiauliai plius“ žurnalistui Alvydui Januševičiui.

Šiais metais buvo paskirtos ir trys specialiosios prizinės vietos: specialusis prizas – už straipsnį „Paskutinės minutės įstatymai“, atskleidžiantį įstatymų priėmimo proceso ypatumus, – įteiktas „IQ politikos“ redaktoriui Tomui Janeliūnui; už drąsą ir nuoseklumą ugdant visuomenės nepakantumą korupcijai – Žydrūnei Jankauskienei („Tauragės kurjeris“), už straipsnius, turinčius didelę visuomeninę reikšmę – daugkartiniam konkurso dalyviui Arvydui Lingaičiui („Anykšta“).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min