Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Airijoje nužudyta lietuvė su žudiku galėjo susipažinti internetu

Jolanta Lubienė (Santaitė)
„Facebook.com“ nuotr, / Jolanta Lubienė (Santaitė)
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Toliau besiaiškindama dvigubą žmogžudystę Airijos policija įtaria, kad savaitgalį Kilorgline nužudyta 27 m. lietuvė Jolanta Lubienė su žudiku galėjo susipažinti internetu pardavinėdama įvairius daiktus. Pareigūnai šiuo metu aiškinasi visą lietuvės bendravimo internete ir telefonu istoriją, rašo irishtimes.com.

Nustatyta, kad J.Lubienė įvairiuose tinklalapiuose keletą mėnesių skelbė pardavinėjanti įvairius daiktus. Teigiama, kad automobilio ir sporto prekes moteris pardavinėjo tam, kad įpirktų bilietus į Lietuvą. Tėvynėn moteris buvo suplanavusi grįžti liepą.

Taip pat pareigūnai tiria J.Lubienės telefono pokalbius bandydami nustatyti su kuo pastaruoju metu moteris intensyviai bendravo ir kas galėjo norėti moterį nuskriausti.

Trečiadienio vakarą Airijos policija išplatino kreipimąsi į Airijos lietuvių bendruomenę lietuvių kalba prašydama suteikti bet kokios informacijos.

„Jolantos Lubienės ir jos dukters žmogžudystė įvykdyta 2013 birželio 15-tą dieną, Kilorgline, 9 Langford Downs

Ar turite informacijos apie Jolantos Lubienės ir jos dukters žmogžudystę?

Ar matėte ką nors įtartino ar neįprasto šių metų birželio 15-tos dienos popietę Langford Downse, Kilorgline?

Ar įtariate ką nors, kas galėjo įvykdyti šias žmogžudystes?

Prašome kreiptis į Policijos pareigūnus Kilarnyje telefonu 064-6670180 arba skambinti į Garda konfidencialią liniją telefonu 1800 666111 ir palikti žinutę lietuviškai arba angliškai“, – rašoma policijos kreipimesi.

Airijos policija oficialiai įvardijo tirianti dvigubą žmogžudystę. Teigiama, kad nusikaltimas galėjo būti įvykdytas tarp 14 iki 18 val. šeštadienį. Airijos policija prašo visų, gyvenančių Kilorglino apylinkėse, pranešti, jei pastebėjo, kad kuris nors iš jų pažįstamų ėmė keistai elgtis arba pradingo savaitgalį.

Trečiadienio vakare būriai J.Lubienės mokyklos draugų, šeimos artimųjų, pažįstamų rinkosi į Saint James'o banyčią, kur buvo laikomos Šv.Mišios nužudytųjų atminimui. Mišiose taip pat buvo renkamos aukos, kad šeima galėtų pargabenti aukų palaikus į Lietuvą. Palaikų pargabenimas šeimai kainuos apie 20 tūkst. eurų.

Norintys padėti M.Lubiui surinkti palaikams pargabenti į Lietuvą reikiamą sumą, gali aukoti į šią sąskaitą. Bankas AIB, Banko kodas AIBKIE2D, sąskaita 6706951634062151452.

Primename, kad J.Lubienės ir jos aštuonmetės dukros kūnai buvo rasti sekmadienį, apie 20.30 val. Lietuvės mirė nuo durtinių žaizdų. Paskutinį kartą moteris gyva vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuota šeštadienį apsipirkinėjanti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min