Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mūšis su Rusija Ukrainos pasienyje: ukrainiečių pasieniečiai sulaukė pastiprinimo, yra sužeistų

Iki šiol Donecką kontroliuoja prorusiški riaušininkai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Iki šiol Donecką kontroliuoja prorusiški riaušininkai
Šaltinis: 15min.lt/BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šalia „Marinovkos“ pasienio su Rusija punkto Ukrainos pasieniečius užpuolė iš Rusijos atvažiavęs prorusiškų teroristų būrys. Kaip skelbia naujienų agentūra „Unian“, apie tai savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pranešė „Informacinis pasipriešinimas“ koordinatoriaus Dmitrijus Tymčukas. Sužeisti penki pasieniečiai.

21.34 val. Newsliga.net praneša, kad apie 20 val. vietos laiku Ukrainos pasieniečiai sulaukė pastiprinimo. Dalis prorusiškų teroristų spruko atgal į Rusiją.

Pranešama apie penkis sužeistus pasieniečius.

18.19 val. Šalia „Marinovkos“ pasienio su Rusija punkto Ukrainos pasieniečius užpuolė iš Rusijos atvažiavęs prorusiškų teroristų būrys. Kaip skelbia naujienų agentūra „Unian“, apie tai savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pranešė „Informacinis pasipriešinimas“ koordinatoriaus Dmitrijus Tymčukas.

„Iš Rusijos pusės pasienio dalinį šturmuoja teroristų grupė (vienas šarvuotis, keturi sunkvežimiai „Kamaz“ su stambaus kalibro kulkosvaidžiais ir keturi mikroautobusai)“, – pranešė D.Tymčukas.

Anot jo, pavyko sunaikinti vieną sunkvežimį „Kamaz“, kuris pateko į Ukrainos teritoriją.

„Vyksta kova“, – informavo D. Tymčukas.

Donecko riaušininkai paskelbė numušę Ukrainos armijos lėktuvą ir du sraigtasparnius

Vadinamosios Donecko liaudies respublikos ginkluoti separatistiniai dariniai tvirtina per pastarąją parą virš Slovjansko numušę du Ukrainos ginkluotųjų pajėgų sraigtasparnius ir vieną lėktuvą.

„Slovjanske girdimi reti pavieniai artilerijos šūviai. Mieste per parą buvo numuštas vienas lėktuvas ir du Ukrainos pajėgų sraigtasparniai“, – ketvirtadienį pranešė Pietryčių fronto informacijos centro vadovas Konstantinas Knyrikas.

„Slovjanske girdimi reti pavieniai artilerijos šūviai. Mieste per parą buvo numuštas vienas lėktuvas ir du Ukrainos pajėgų sraigtasparniai“, – ketvirtadienį pranešė Pietryčių fronto informacijos centro vadovas Konstantinas Knyrikas.

Nepriklausomi ir kiti šaltiniai šios informacijos dar nepatvirtino.

Dėl Slovjanske vykstančių ginkluotų susirėmimų atjungta elektros pastotė ir sutriko vandens tiekimas. „Atjungtos dvi elektros tiekimo linijos, todėl Slovjanske elektros negauna vandenį tiekiančios komunalinės įmonės „Voda Donbasa“ įrenginiai. Todėl be vandens liko dar trys miestai – Kramatorskas, Družkovka ir Konstantinovka“, – sakė K.Knyrikas.

Kovotojai taip pat apkaltino Ukrainos karius sunaikinus elektros transformatorių netoli centrinės rajono ligoninės Krasnyj Lymane.

„Vakar Krasnyj Lymano miestelyje buvo susprogdintas elektros transformatorius netoli centrinės rajono ligoninės, dėl to rajonas liko be elektros. Praėjusią naktį, 1 val., buvo girdimi šūviai iš ukrainiečių pozicijų. Taip pat apgriautas geležinkelio stoties pastatas Krasnyj Lymane“, – kalbėjo informacijos centro vadovas.

K.Knyrikas taip pat užsiminė apie ukrainiečių pajėgų vykdomas represijas Krasnyj Lymano mieste.

„Išvakarėse milicijos darbuotojai perdavė ukrainiečių kariams informaciją apie Krasnyj Limane esančius savigynos kovotojus. Jėgos struktūros išsivedė bemaž 25 savigynos aktyvistus. Du iš jų buvo paleisti, nes jų pavardžių nebuvo milicijos perduotuose sąrašuose. Kitų likimas nežinomas“, – sakė jis.

Pasak K.Knyriko, Ukrainos pajėgos siekia išaiškinti rinkimų komisijos, organizavusios referendumą dėl Donecko liaudies respublikos nepriklausomybės, narius. „Jie siekia surasti ir išgaudyti tuos žmones, kurie susiję su referendumo organizavimu arba buvo įtraukti į rinkimų komisijos narių sąrašus. Be to, jie grasina gyventojams, reikalauja nemokamai nešti jiems maistą. Žmonės išsigandę ir yra priversti paklusti“, – kalbėjo jis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min