Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

A.Paulauskas: prieš pedofilus ir (politinę) prostituciją

Artūras Paulauskas
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Artūras Paulauskas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Artūras Paulauskas reaguodamas į vienos LNK laidos anonsą „Pedofilijos byloje – Artūro Paulausko pėdsakai“ išplatino pareiškimą.

Viena TV laida aktyviai bando įpiršti mintį, kad aš neva kažkokiu būdu susijęs su Kauno pedofilijos byla. Atsakingai pareiškiu: nesu NIEKAIP susijęs su Kauno pedofilijos byla, niekada negyniau, neginu ir neginsiu pedofilų.

Užauginau keturis vaikus ir man protu nesuvokiama, kaip galima ginti pedofilus. Todėl šis šmeižtas man yra ypač skaudus.

Užauginau keturis vaikus ir man protu nesuvokiama, kaip galima ginti pedofilus. Todėl šis šmeižtas man yra ypač skaudus.

Rudenį, kai Kauno senamiestyje nuaidėjo mirtini šūviai, viešai pareiškiau, kad pedofilams, vaikų tvirkintojams ir prievartautojams turėtų būti sugriežtintos bausmės, turėtų būti keičiamas Baudžiamasis kodeksas. 

Nesitikiu, kad šį faktą prisimins TV laidos kūrėjai, tačiau nuoširdžiai linkiu jiems būti objektyviems ir sąžiningiems.

Pats savęs klausiu: kodėl vyksta toks baltais siūlais siūtas, visiškais prasimanymais grįstas puolimas. Iš pradžių sausį, po pertraukos – ir vasarį. Galų gale kas yra šio puolimo užsakovai?

Esu įsitikinęs, kad yra kelios tokio puolimo, šmeižto kampanijos priežastys. Neabejoju ir tuo, kad yra užsakovas, negailintis pinigų šiam puolimui.

Pirma, Naujoji sąjunga nedingo iš politikos žemėlapio. Gandai apie mano politinę mirtį taip pat, švelniai tariant, nepasitvirtino. Šie faktai nervina politinius priešininkus ir visus, uoliai tarnaujančius ir parsidavinėjančius bet kokiai valdžiai. Maža to, Naujoji sąjunga aktyviai reiškė ir reiškia savo poziciją gėdingu pensijų, socialinių išmokų klausimu, aršiai kritikuoja Vyriausybę už melą ir kvailus  žmones ir ūkį žlugdančius sprendimus. O dabar dar ir referendumą pasiūlė, kad tauta galėtų paleisti blogai dirbantį Seimą. Taigi ir Naujoji sąjunga, ir aš pasisakome ne tik prieš pedofilus, bet ir prieš politinę prostituciją.

Antra, nešvarų puolimą galėjo paskatinti ir pasklidę gandai, jog galiu būti siūlomas į generalinio prokuroro postą.

Trečia, Kauno ir Vilniaus kriminalinių, finansinių grupuočių kerštas už mano veiklą generalinio prokuroro poste. Juk tuo metu daugeliui nusikaltėlių ar nusikaltėlių vadeivų teko stoti prieš teismą ir atsakyti už savo veiksmus.

Neabejoju, kad puolimo, bandymų niekingais būdais mane susieti su Kauno pedofilijos byla priežastys susijusios su mano išvardytomis dalykais. Nieko džiugaus: demokratija, žmogaus teisės Lietuvoje niekinamos šmeižto, melo, manipuliacijų visuomenės nuomone būdu.“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min