2014 08 08

Apdovanoti pirmieji Baltijos šalių ugniagesybos sporto čempionato dalyviai

Trečiadienį Telšiuose prasidėjusiame 2014 metų Baltijos šalių ugniagesybos sporto čempionate, kuriame dalyvauja Estijos, Latvijos bei Lietuvos ugniagesybos sporto rinktinės, ir svečių teisėmis taip pat yra atvykusios komandos iš Baltarusijos ir Lenkijos, jau aiškėja pirmieji nugalėtojai.
Ugniagesių varžybos
Ugniagesių varžybos / PAGD nuotr.

Ketvirtadienį sportininkai rungėsi 100 m kliūtinio bėgimo, 4x100 m  ugniagesių estafetės ir kovinio išsidėstymo rungtyse. Po įtemptos ir varginančios kovos paaiškėjo pirmieji rezultatai, kurie ir nulems, kas taps čempionato nugalėtojais.

100 m kliūtinio bėgimo rungtyje geriausius rezultatus parodė Arnold Tankovič (Lietuva), Justinas Gikas (Lietuva) ir Tengiz Narimanidze (Lietuva). Komandinės 100 m kliūtinio bėgimo rungties nugalėtojai pasiskirstė taip: suaugusiųjų grupėje pirmoji vieta atiteko Lietuvai, antroji – Estijai,  trečiąją vietą užėmė Latvijos ugniagesiai.

Jaunimo grupėje pirmąją vietą užėmė taip pat  Lietuvos komanda, antrąją – Latvijos, trečioji  atiteko Estijos komandai.

PAGD nuotr./Ugniagesių varžybos

4x100 m ugniagesių estafetėje  suaugusiųjų grupėje geriausiai pasirodė Lietuvos komanda, nuo jos nedaug atsiliko Estija,  trečioje vietoje liko Latvija. Tos pačios rungties jaunimo komandoje lyderiais tapo latviai, antroje vietoje liko lietuviai,  trečioje – estai.

Kovinio išsidėstymo rungtyje suaugusiųjų grupėje pirmąją vietą išsikovojo Latvijos komanda, antrąją – Lietuvos,  trečiąją – Estijos. Jaunimo grupėje geriausiai pasirodė Lietuva, antri liko dalyviai iš Estijos, treti – iš Latvijos.

Penktadienį sportininkai dar rungiasi kopimo kablinėmis kopėčiomis į mokomojo bokšto 4-ą aukštą rungtyje, po kurios paaiškės, kas taps 2014 metų Baltijos šalių ugniagesybos sporto čempionais.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas