Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atleidžiamas „Vilniaus vandenų“ darbuotojas Albertas Meilus

„Vilniaus vandenys“
BFL nuotr. / „Vilniaus vandenys“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Bendrovės „Vilniaus vandenys“ vadovybė po atlikto vidinio patikrinimo priėmė sprendimą A.Meilų atleisti iš užimamų pareigų už įmonės vardo diskreditavimą. Bendrovės vadovo įsakymas dėl atleidimo įsigalioja jau penktadienį, teigiama išplatintame pranešime. „Vilniaus vandenų“ Ekonomikos skyriaus viršininkui J.Aškiniui skirtas griežtas papeikimas už vadovybės neinformavimą, kad darbo vietoje yra galimai neblaivus asmuo.

Be to, atliekamas papildomas tyrimas, ar pats J. Aškinis nevartojo alkoholio. Tokiam faktui pasitvirtinus, bus priimtas analogiškas griežčiausias sprendimas.

 UAB „Vilniaus vandenys“ generalinis direktorius Valdas Savickas pabrėžia, kad „Vilniaus vandenyse“ šiuo metu dirba daugiau, kaip 900 žmonių, tad kiekvieno iš jų asmeninės atsakomybės suvokimas privalo būti aukščiausio lygio. „Tikrai negalime prie kiekvieno iš kolegų pastatyti po prižiūrėtoją. Visų pirma, kiekvienas asmeniškai turi vertinti savo veiksmus ir, esant reikalui, prisiimti atsakomybę, o ne dangstytis melu. Tai galioja ir eiliniam darbininkui, ir administracijos atstovui“, – kalbėjo V.Savickas.

UAB „Vilniaus vandenys“ generalinis direktorius akcentuoja, kad įmonės valdyme vyksta teigiami procesai – bendrovės veikla tapo skaidresnė, pradėtas glaudus bendradarbiavimas su Viešųjų pirkimų tarnyba užtikrina atvirą ir sąžiningą projektų įgyvendinimą.

„Šiuo metu „Vilniaus vandenys“ įgyvendina, kaip niekad stambaus masto projektus, kurių bendra vertė siekia per 270 mln. litų. Nuo rudens, remdamiesi tarptautine gerąją praktika, pradėsime diegti aukščiausius standartus atitinkančią įmonės valdymo sistemą, kuri užtikrins dar didesnį efektyvumą ir leis sutaupyti administravimo sąnaudas“, – teigė bendrovės vadovas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min