Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Gerumo patruliai“ aplankė 20 000 šalies šeimų

Netylėk!
Netylėk!
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Smurto artimoje aplinkoje problema negali būti išspręsta ją slepiant, - tokią žinią visuomenei perdavė 1000 „Gerumo patrulių“, kurie „16 dienų be smurto“ visoje Lietuvoje bendravo su žmonėmis ir informavo juos apie smurto artimoje aplinkoje prevenciją.

„Džiaugiuosi, kad šios informacinės kampanijos dėka, informaciją apie smurto artimoje aplinkoje žalą gavo tūkstančiai žmonių visoje Lietuvoje, ypač regionuose. Ir ypač džiugu, kad į šią visuomeninę savanorišką akciją įsijungė per 1000-į jaunų žmonių " – pažymėjo socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. 

VIDEO: Akcija „Gerumo patruliai“ - prieš smurtą artimoje aplinkoje
Akcija „Gerumo patruliai“ - prieš smurtą artimoje aplinkoje

Informacinė kampanija „16 dienų be smurto“, skirta smurto artimoje aplinkoje prevencijai, šiemet apėmė ir interneto portalus, radiją, spaudą, taip pat įtrauktos nevyriausybinės organizacijos: projektai buvo įgyvendinami 45-iose bendruomenėse, miesteliuose ir miestuose.

Naujienų portalo www.15min.lt rubrika skirta kampanijai „Matyk. Atpažink. Netylėk!“

Jais buvo siekiama supažindinti visuomenę su smurto artimoje aplinkoje apraiškomis, jo padariniais, teisinėmis pasekmėmis bei atsakomybe, ugdyti nepakantumą smurtiniam elgesiui, informuoti apie pagalbos galimybes patyrus smurtą.

Šių metų smurto artimoje aplinkoje prevencijos kampanijos Lietuvoje šūkis - „Matyk. Atpažink. Netylėk!“. Juo norima paskatinti ne vien prabilti apie esamas bėdas, ieškoti pagalbos, bet ir pasidalinti savo istorijomis tuos, kas išsivadavo iš smurto gniaužtų.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min