Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iki balandžio 20 d. bus išvalytos visos sostinės gatvės

Smėlis
15min.lt skaitytojos Mortos Vaitkevičiūtės nuotr. / Smėlis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Iki balandžio 10 d. miestą tvarkančios įmonės įpareigotos išvežti visą per žiemą susikaupusį smėlį iš reprezentacinių bei magistralinių Vilniaus gatvių ir nuo šaligatvių, nušluoti smėlio likučius nuo želdinių, o iki balandžio 20 d. visos miesto teritorijos turi būti sutvarkytos ir perduotos Savivaldybės miesto tvarkymo skyriui.

Toks nutarimas buvo priimtas Savivaldybės Komunalininko ūkio departamento ir miestą tvarkančių įmonių vadovų bei specialistų  pasitarime.

Siekiant spartinti ir efektyvinti gatvių valymo darbus Vilniaus mero Raimundo Aleknos nurodymu Savivaldybėje du kartus per savaitę rengiami pasitarimai – aptariama gatvių švaros situacija mieste, koordinuojama ir kontroliuojama vykdomų gatvių valymo darbų eiga.

Pasak miesto tvarkymo specialistų, kol oro sąlygos leidžia, reikia skubėti nuo gatvių išvežti sušluotą smėlį, nes sukrautas krūvas pervažiuoja transportas, pusto vėjas, plauna lietus, todėl neišvežtu smėliu vėl užteršiamos gatvės,  didelė dalis patenka į lietaus nuotekų vietas.

Miestą tvarkančių įmonių vadovų nuomone, dar daugelyje gatvių yra sniego, ledo likučių, o naktimis, vis dar laikantis minusinei temperatūrai, ne visus darbus galima atlikti.

Per pastarąsias dienas šiaurinėje miesto dalyje sušluotas smėlis Antakalnio seniūnijoje – Sapiegos, Mildos, Paco, Oginskio, P. Širvio, Šilo, Grybo gatvėse ir kt. Išvežtas smėlis iš didžiosios dalies Jeruzalės ir Verkių seniūnijos gatvių.

Vakarinėje 1-ojoje miesto dalyje sukrautas smėlis Pilaitės, Karoliniškių, Lazdynų seniūnijų gatvėse, išvežtas iš dalies Laisvės ir Pilaitės prospektų, Architektų, Erfurto, Žėručio, Šiltnamių gatvių.

Vakarinėje 2-ojoje miesto dalyje sušluotas smėlis ir išvežtas į sąvartyną iš dalies Justiniškių, Fabijoniškių, Šeškinės, Pašilaičių seniūnijų gatvių.

Miesto centrinėje dalyje sušluotas smėlis iš dalies M. Daukšos, Pylimo, Mindaugo,  T. Kosciuškos, Maironio, Tuskulėnų, V. Kudirkos, Birželio 23-osios, Šeimyniškių, Kalvarijų, Žalgirio gatvių, taip pat iš Sodų, Gėlių, Kauno, Naugarduko gatvių, iš Stoties prieigų. Išvežtas smėlis iš A. Mickevičiaus, Kęstučio, Vytauto, Užupio, T. Kosciuškos, Kalvarijų ir Kauno gatvių.

Pietinėje-rytinėje miesto dalyje sukrautas smėlis  St. Batoro g. ir ant viaduko, Ūmėdžių, Geležinio Vilko – nuo Gerosios Vilties g. iki požeminės perėjos, Subačiaus gatvėse, Pietinio aplinkkelio dalyje. Išvežtas smėlis iš A. Kojelavičiaus, Gerovės, Pergalės, Šiaures, Dūmų, Liepkalnio,  Panevėžio ir Dzūkų gatvių.

Gatvių tvarkymo darbus mieste atlieka bendrovės „Grinda“, „Vilniaus zunda“, „Naujamiesčio būstas“ ir „Aketonas“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min