Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

J.Butkevičienė vėl atleista iš TV3 televizijos

Jolanta Butkevičienė
„Scanpix"/Tomo Juodaičio nuotr. / Jolanta Butkevičienė
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vienos populiariausių televizijų Lietuvoje TV3 Žinių skyriaus vadovė Jolanta Butkevičienė vėl neteko šių pareigų.

Televizijos atstovė spaudai Rita Markeliūnaitė BNS patvirtino, kad, remiantis Lietuvos trečiadienį priimta Aukščiausiojo Teismo nutartimi, buvo paruoštas televizijos vadovybės įsakymas dėl J.Butkevičienės. BNS žiniomis, J.Butkevičienė ketvirtadienį iki vakaro dar dirbo.

R.Markeliūnaitės teigimu, įsakyme nurodoma, kad įsigaliojo Aukščiausiojo Teismo nutarimas, pagal kurį yra sustabdomi kitų teismų sprendimai.

Vilniaus apygardos teismas taip pat nurodė, kad J.Butkevičienei turi būti sumokėtas daugiau nei 300 litų už vieną dieną darbo užmokestis, skaičiuojant nuo gegužės 8 dienos.Lietuvos Aukščiausiasis Teismas praėjusį trečiadienį laikinai sustabdė ankstesnių teismų sprendimus, kuriais buvusi TV3 Žinių skyriaus vadovė J.Butkevičienė buvo grąžinta į savo pareigas.

AT teisėjų atrankos kolegijos nutartyje skelbiama, kad sustabdomas Vilniaus miesto 1-ojo apylinkės teismo 2009 metų gegužės 8 dienos sprendimo ir Vilniaus apygardos teismo gruodžio 4 dienos nutarties vykdymas, kol byla bus išnagrinėta kasacine tvarka.

Ši nutartis yra galutinė ir neskundžiama, pranešė televizija.

AT atstovas spaudai Alvidas Jancevičius BNS patvirtino, kad toks teismo sprendimas yra priimtas ir jis nėra neįprastas AT praktikoje.

Vėliau Aukščiausiasis Teismas nagrinės „Tele-3“ kasacinį skundą dėl žemesnės instancijos teismo sprendimo iš esmės.

Vilniaus apygardos teismas gruodžio pradžioje paskelbė, jog atleista TV3 Žinių tarnybos vadovė J.Butkevičienė turi būti gražinta į darbą. Teismo teigimu, TV3 atstovai nepateikė įrodymų, jog J.Butkevičienė į darbą negali būti grąžinta į darbą dėl buvusioje jos darbovietėje atliktos reorganizacijos.

Vilniaus apygardos teismas taip pat nurodė, kad J.Butkevičienei turi būti sumokėtas daugiau nei 300 litų už vieną dieną darbo užmokestis, skaičiuojant nuo gegužės 8 dienos.

J.Butkevičienė buvo atleista 2009 metų sausio pabaigoje. TV3 televizija teigė, kad žurnalistės atleidimo priežastis – įgaliojimų viršijimas.

Pati J.Butkevičienė tvirtino, jog buvo atleista dėl to, kad pasirašė žiniasklaidos priemonių kreipimąsi į šalies vadovus dėl žurnalistų darbo apribojimų parlamente panaikinimo.

J.Butkevičienė dirbo TV3 televizijoje nuo 1995 metų, o šios televizijos Žinių tarnybai vadovavo nuo 1999-ųjų.

TV3 televizija priklauso Švedijos koncernui MTG.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Temos Rita, Televìzija, TV3
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min