Spindintis Baku: apie bėdas čia tylima, o homoseksualūs atvykėliai viešumoje pernelyg nedemonstruoja savo jausmų
Specialiai 15min.lt iš Baku... (ATNAUJINTA: 13.03) 7 SKAITYKITE LAIKRAŠTYJE
Penktadienis
2012.05.25
Bankrutavusio Rusijos naftos koncerno „Jukos“ valdytos Lietuvos naftos perdirbimo bendrovės „Mažeikių nafta“ (dabar – „Orlen Lietuva“) keturi vadovai užsieniečiai per trejus metus į šalies biudžetą nesumokėjo beveik 5 mln. litų mokesčių, delspinigių ir baudų.
Telšių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos atstovė spaudai Alma Šimkuvienė BNS sakė negalinti įvardyti buvusių įmonės vadovų, nes per 20 dienų VMI sprendimas dar gali būti apskųstas. Jos teigimu, mokesčiai nesumokėti už 2004–2006 metus.
Tuo metru įmonę per Nyderlanduose registruotą įmonę „Yukos Finance B.V.“ valdė Rusijos „Jukos“, o jai vadovavo šiuo metu Lietuvoje teisiami JAV piliečiai – buvęs gamyklos generalinis direktorius Paulas Nelsonas Englishas (Polas Nelsonas Inglišas), jo pavaduotojas Bartonas Lee Luckas (Bartonas Ly Lukas) ir kiti užsieniečiai.
Pasak VMI, dirbti Mažeikių įmonėje minėtus asmenis pasamdė Nyderlandų bendrovė. Apie trejus metus vadovams darbo užmokestį mokėjo „Mažeikių nafta“, tiek pat laiko išmokas jie gaudavo ir iš užsienio įmonės.
Anot Mokesčių inspekcijos, JAV ir Nyderlanduose gyvenę asmenys Lietuvoje gyveno ilgiau kaip 183 dienas, todėl pagal įstatymą jie laikytini nuolatiniais Lietuvos gyventojais ir privalėjo sumokėti gyventojų pajamų mokestį. Šiuo metu visi buvę vadovai jau išvykę iš Lietuvos.
Telšių apskrities VMI visiems keturiems užsienio piliečiams priskaičiavo apie 2,8 mln. litų nemokėto gyventojų pajamų mokesčio, apie 1,3 mln. litų delspinigių ir apie 750 tūkst. litų baudų.
- uzeik ir siuskis nemokamus filmus,muzika,zaidimus ir t.t
Net juokinga,po triju metu 4 milijonai skolu.Ir dar tiketis is amerikietisku zydu atsiimti.Manyciau pirmiausia reiketu surasti priezasti,kodel tokie milziniski pinigai paaiskejo tik po triju metu.Savo imone uzdarant mokesciai tikrina nuo pirmos iki paskutines dienos.Net neuzdarysi imones,kol nepatikrins.O cia kaip komedijoj.Tai butu labai teisinga,jei pinigu nesigautu isieskoti i biudzeta (taip ir bus nes kol praeis visas instancijas bus isigaliojas senaties terminas) mineta suma reiketu priteisti is atsakingu asmenu ,kurie tempe laika vagiu naudai.Nejaugi tokia imone pereina is vie nu ranku i kitas ir mokesciu ponai neatlieka patikrinimo?Zurnalistai ,parasykit kaip ten buvo is tikruju...
geriau savus pensininkus apipliešti
ar is zydeliu prisiteis :-)
jai lietuvos koks verslininkas ar paprastas zmogelis nesumoka po keliu dienu laiskai siuncemi o ce 3 metai nemoketi ir dzin

* Donatas Montvydas – „Eurovizijos“ finale! (ATNAUJINTA: 00.47) 550
* Donato Montvydo sėkmingas pasirodymas „Eurovizijos“ pusfinalyje sukėlė jo kolegų euforiją Vilniuje 14
* Antrojo pusfinalio metu aistros virė ir žiniasklaidos atstovų gretose 4

Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 00.47) 550
* Donato Montvydo sėkmingas pasirodymas „Eurovizijos“ pusfinalyje sukėlė jo kolegų euforiją Vilniuje 14
* Antrojo pusfinalio metu aistros virė ir žiniasklaidos atstovų gretose 4
* „Eurovizijos“ gerbėjai konkurso stebėti kartu su 15min.lt susirinko PLC „Panorama“ (ATNAUJINTA: 00.42) 16
FOTOGALERIJA: Donatas Montvydas pasirodė antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje
FOTOGALERIJA: Antrasis pusfinalis Baku „Eurovizijos“ spaudos centre