Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos autobusų keleivis: esame priversti kvėpuoti dujomis

Aprūkęs Klaipėdos autobusas
Sauliaus nuotr. / Aprūkęs Klaipėdos autobusas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Į 15min.lt redakciją kreipėsi pasipiktinęs klaipėdietis, kasdien važinėjantis miesto autobusais. Studentas Saulius piktinasi, kad keleiviai yra priversti kvėpuoti techniškai netvarkingų autobusų dyzelino dujomis.

Studentas įsitikinęs, kad didelė miesto autobusų kaina diktuoja griežtesnius komforto standartus ir klientų lūkesčius. „Darytina išvada, kad vežėjas, turintis monopolį, gali pavėluotai pastebėti problemas, neturi pakankamo ryšio su savo klientais, todėl nežino apie šią problemą. Mano žiniomis, šios problemos sprendimas yra nebrangus, reikalinga užtaisyti išmetamųjų dujų sistemos nesandarumus bei salono ir variklio dalies nesandarumus“, - teigė Saulius.

Dyzelino išmetamų dujų kietųjų dalelių koncentracija keleivių salone sukelia žmonėms alergines reakcijas, kurios nebūtinai pasireiškia iš karto.

„Trečia, aš pasirengęs padėti išspręsti šią problemą, jeigu ji nebus išspręsta per vieną mėnesį. Galiu suteikti savo konsultacijas dėl finansavimo šaltinių ir institucijų, kurios turi interesą bendradarbiauti sprendžiant šią problemą. Be abejo, norėčiau, kad tiesiogiai už šios problemos sprendimą atsakingi žmonės išspręstų ją be mano pagalbos, kadangi jau skyriau jai nemažai savo laiko ir moku už autobusų paslaugas nustatytas kainas", - tikino Saulius.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min