Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LNK: D.Kedžio artimieji teigia radę galimą jo slėptuvę-bunkerį (nuotraukos)

Galima D.Kedžio slėptuvė
LNK kadrai / Galima D.Kedžio slėptuvė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį LNK Žinios pranešė, kad Drąsiaus Kedžio artimieji teigia patys radę ilgai policijos ieškoto įtariamojo dviem žmogžudystėmis „kovotojo su pedofilija“ slėptuvę.

Drąsiaus Kedžio artimieji spėja radę vietą, kur iki mirties galimai buvo slepiamas šis policijos ieškotas įtariamasis. Joje rastus tariamus įkalčius Kedžiai perdavė tirti ekspertams.

Slėptuvė neva buvusi giliai po žeme, bunkeryje. Pirmieji šią vietą apžiūrėjo D.Kedžio artimieji su žurnalistais, tik gerokai vėliau atvyko Kauno kriminalistai ir surinko likusius įkalčius.

Ši vieta – vos pusė kilometro nuo Kauno marių ir  trys kilometrai nuo Šlėnavos kaimo, kur buvo rastas D.Kedžio kūnas. Būtent šias buvusias kareivines Kedžio artimiesiems nurodė viena ekstrasensė iš Vilniaus.

Kedžio tetai laišką įteikusi aiškiaregė sakė: „žinau vietą, kur buvo kankinamas D.Kedys“.

Tikslesnės detalės buvo nurodytos laiške. Nuvykę į nurodytą vietą Kedžio artimieji rado kelias apleistas, šiukšlėmis užverstas patalpas. Vienoje iš jų pakampėse pristatyta žvakučių, ant sienos kabo metaliniu trosu prikabintas pagalys.Ši vieta – vos pusė kilometro nuo Kauno marių ir trys kilometrai nuo Šlėnavos kaimo.

Kedžio artimųjų teigimu, ši patalpa giliai po žeme, todėl vargu ar kas būtų galėjęs girdėti šauksmą.

„Radome kelias nuorūkas, tą tokią šukę kruviną. Kaip ir spėjam, kad kruvina, gal ten ne kraujas. Ir privačiai atidavėme ištirti“, – sakė Audronė Skučienė, D.Kedžio teta.

Kedžio artimieji abejoja, ar kas nors galėtų gyventi savo noru tokiose šaltose drėgnose patalpose.

Generalinės prokuratūros teigimu, savo rankomis įkalčius renkantys artimieji gali tik pakenkti tyrimui. Užuot patys rinkę ir analizavę galimus įkalčius, Kedžio artimieji turėtų pasikliauti teisėsauga.

Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroro Aido Mažeikos nuomone, Kedžio artimieji galėtų aktyviau dalyvauti tyrimo procese, o ne už jo ribų. Jo manymu, įkalčius turi apžiūrėti specialistai, turintys specialią įrangą.

„Su tokiom apžiūrom galima ir sugadinti įvykio vietą, sunaikinti pėdsakus“, – sakė prokuroras.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min