Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Padavėją teismas nubaudė už kliento diskriminavimą

Aptarnavimas
Dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Aptarnavimas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klientą privačioje maitinimo įstaigoje atsisakiusi aptarnauti padavėja teismo sprendimu nubausta 720 litų, rašo „Lietuvos žinios“.

Biržų gyventoja, 21 metų Jomantė Mackonytė atsisakė aptarnauti Biržų rajono tarybos narį Kęstutį Slavinską, taip pat paaiškėjo, kad padavėja tai darė maitinimo įstaigos savininko Edmundo Kazlausko valia, diskriminavimu gali būti apkaltintas ir verslininkas.

K.Slavinskas pasakojo, kad  nuėjęs į neseniai atidarytą maitinimo įstaigą ėmė vartyti meniu ir po kelių minučių sulaukė padavėjos reikalavimo išeiti. Ji paaiškino, kad  savininkas nepageidauja jo matyti savo valdose.

„Lietuvos žinios“ rašo, kad politikas sako iš pradžių šį akibrokštą priėmęs kaip nevykusį pokštą, tačiau aptaręs su kolegomis suvokė patyręs rimtą pažeminimą. Teismas čia įžvelgė diskriminacijos faktą ir iš tiesų jo būta. Virėja-padavėja J.Mackonytė nubausta 520 litų bauda, ji privalės padengti šio politiko patirtas teismo išlaidas. Teismas taip pat patikėjo prokuratūrai ištirti ir įmonės savininko veiksmus šioje diskriminacijos byloje.

Maitinimo įmonės savininkas E.Kazlauskas „Lietuvos žinioms“ sakė, kad lemtingąją dieną K.Slavinskas su bičiuliu įėjo į tuo metu uždarytą salę. Tai padavėjams sukėlė rūpesčių ir jie, nežinodami, kaip elgtis, kreipėsi patarimo į šeimininką. Esą jis liepęs padavėjai vyriškius palydėti į paruoštą vietą. Tačiau, visų nuostabai, svečiai išėjo. Šiuos savininko žodžius LŽ patvirtino ir J.Mackonytė.

Verslininkas mano savo maitinimo įstaigoje turįs teisę rinktis, kuriuos svečius priimti. Jis apgailestavo, kad mūsų valstybės įstatymai gina visus klientus.

Komentarai
Šioje istorijoje Kęstutis Slavinskas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min