Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Petras Gražulis praleidžia progą patylėti: pasiaiškinti dėl „Eurovizijos“ į Seimą kviečia LRT vadovą

Aistis Mickevičius ir Petras Gražulis
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Aistis Mickevičius ir Petras Gražulis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Seimo narys Petras Gražulis nepraleidžia progos pasireklamuoti ir į artimiausią Seimo plenarinį posėdį pasiaiškinti dėl, jo žodžiais tariant, neigiamą poveikį nepilnamečių vystymuisi darančios informacijos pažeidimų „Eurovizijos“ transliacijos metu kviečia LRT generalį direktorių Audrių Siaurusevičių.

Remdamasis Seimo Statuto jam sudaryta galimybe P.Gražulis Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generaliniam direktoriui A.Siaurusevičiui pateikė klausimų, į kuriuos šis turės atsakyti Seimo salėje.

P.Gražulis LRT vadovo teiraujasi, kodėl „Eurovizijos“ metu Austrijos atstovės Conchitos Wurst pasirodymas nebuvo pažymėtas atsižvelgiant į Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatyme nustatytą reglamentavimą.

Taip pat teiraujamasi, kaip šio pasirodymo transliavimas per LRT puoselėja nacionalinę kultūrą, tautinę savigarbą, stiprina tautos tapatybę, atitinka Lietuvos Konstitucijoje įtvirtintas vertybes.

P.Gražulis dar nori išgisrti, kaip buvo formuojama Lietuvos „Eurovizijos“ komisija, kokią įtaką jos sudarymui turėjo LRT direktorius.

Pats P.Gražulis sako, kad jam yra nesuprantama, kodėl „Eurovizijos“ komisija Austrijos pasirodymui skyrė tokį aukštą balą, o pati daina nebuvo pažymėta jokiu nepilnamečius įspėjančiu ženklu.

Pagal Seimo Statutą bet kokį pareigūną iškviesti pasiaiškinti į Seimą pakanka vieno Seimo nario pageidavimo.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min