Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių teisėjai atlyginimais nesiskundžia

Teisėjo ženklas
Trakų rajono apylinkės teismas / Teisėjo ženklas
Šaltinis: „Šiaulių naujienos“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nori sukrauti didelius turtus, būk teisėju. Tikriausiai ne kartą girdėjote, o galbūt ir patys kažkam bandėte įpiršti šią mintį. Panašu, kad nesuklydote. Nors Šiaulių apygardos teismo teisėjai milijoniniais turtais, kuriais didžiuojasi kai kurie Šiaulių miesto tarybos nariai, negali pasigirti, tačiau policijos pareigūnus jie gerokai lenkia. Gaudami nemenkus atlyginimus teisėjai ir banko sąskaitose sukaupę kur kas solidesnes sumas nei policijos „viršūnėlės“.

„Teisėjai atlyginimais tikrai nesiskundžia. Nereikia vyti Dievo į medį“, – sako Šiaulių apygardos teismo atstovas spaudai.

Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė praėjusių metų turto deklaracijos duomenis, kuriuose paviešinta, kiek privalomo deklaruoti turto turi Šiaulių teisėjai, kokios jų sąskaitos bankuose, kiek pinigų jie yra paskolinę kitiems ir kiek pasiskolinę patys.

Paaiškėjo, kad turtingiausia Šiaulių apygardos teisme – Civilinių bylų skyriaus teisėja Rasa Bartašienė. Pastaroji deklaracijoje nurodė, kad turi turto daugiau nei už 616 tūkst. litų. Didžiąją dalį šios sumos sudaro nekilnojamojo turto vertė – beveik 538 tūkst. litų. Jos banko sąskaitoje guli 25 tūkst. litų. Tiesa, iš paskos velkasi ir didžiulė paskola – apie 436 tūkst. litų. Teisėja nepanoro detalizuoti, kam jai prireikė tokios didelės sumos.

Turtingiausia Šiaulių apygardos teisme – Civilinių bylų skyriaus teisėja Rasa Bartašienė. Ji deklaracijoje nurodė, kad turi turto daugiau nei už 616 tūkst. litų.

„Tiesiog turto įsigijimui“, – R. Bartašienės žodžius „Šiaulių naujienų“ žurnalistei citavo Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene Vytautas Jončas.

Antrojoje vietoje atsidūrė Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjas Gražvydas Poškus, kuris nurodė, jog turi turto už daugiau nei pusę milijono litų. Maža to, beveik 60 tūkst. litų guli jo banko sąskaitoje.

Skaičiukai G. Poškaus turto deklaracijoje smarkiai šoktelėjo dėl paveldėto turto. Po tėvo mirties jam atiteko pusė tėvui priklausiusio namo. G. Poškui nereikia sukti galvos dėl paskolų – jis nėra nei paskolinęs, nei pasiskolinęs „šlamančių“.

Trečiąją vietą, deklaravęs, kad turi turto už daugiau nei 373 tūkst. litų, užima Civilinių bylų skyriaus teisėjas Egidijus Mockevičius. Pastarasis taip pat nėra įklimpęs į paskolas, tačiau jo santaupos banke kur kas kuklesnės – kiek daugiau nei 8000 litų.

„Šiaulių naujienos“
Komentarai
Temos Šiauliai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min