Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune naktimis vėl kursuos viešasis transportas (atnaujinta 11 val.)

Prieš porą metų kursavusiu naktiniu troleibusu miestiečiai naudojosi noriai – žmonėms, iš miesto centro susiruošusiems į namus, nereikėdavo naudotis taksi paslaugomis.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Prieš porą metų kursavusiu naktiniu troleibusu miestiečiai naudojosi noriai – žmonėms, iš miesto centro susiruošusiems į namus, nereikėdavo naudotis taksi paslaugomis.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno miesto politikams siūloma į miesto gatves grąžinti naktinius troleibusus, taip pat pridėti tamsiu paros metu važinėsiančius autobusus. Tai miesto kišenę per tris vasaros mėnesius paplonintų 60 tūkst. Lt.

Trečiadienį į tarybos kolegijos posėdį susirinksiantys miesto politikai spręs, ar naktį į miesto gatves paleisti kursuoti viešąjį transportą.

„Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros departamentas informavo, kad siekiant pagyvinti miesto centro kultūrinį gyvenimą savaitgaliais vyks projektas „Einam 2010“, ir prašo pratęsti viešojo transporto, važiuojančio per miesto centrą, darbo laiką. Gauname prašymų dėl viešojo transporto darbo laiko pratęsimo, kai vyksta kiti mažesni renginiai“, – rašoma miesto politikams pateiktoje projekto analizėje.

Transporto ir eismo organizavimo skyriaus specialistai siūlo organizuoti vieną naktinį 37-ojo autobuso maršrutą, jį nukreipiant iki 2-osios klinikinės ligoninės. Šis maršrutas užtikrintų susisiekimą tarp miesto centro ir Šilainių, Dainavos, Vilijampolės mikrorajonų bei Vydūno alėjos ir A.Baranausko gatvės. Be to, Kauno politikams siūloma patvirtinti du troleibusų maršrutus – į miesto gatves naktimis elektra varomos transporto priemonės būtų paleistos 13-ojo ir 14-ojo maršrutų trasa. Jeigu minėtais maršrutais keleivius vežtų du troleibusai bei du autobusai, keleiviams pastarojo ilgiausiai tektų laukti 45 min., o troleibuso – iki 65 min.

„15min“ primena, kad naktinis troleibuso maršrutas į gatves buvo paleistas 2008 metų pavasarį. Tiesa, dėl sunkmečio raide S žymėto maršruto jau kitų metų pradžioje buvo atsisakyta.

Papildyta 11 val. Kauno miesto tarybos kolegijos nariai trečiadienį pritarė siūlymui atgaivinti naktinį viešąjį transportą. Savaitgaliais 37-ojo maršruto autobusas ir  specialūs 13-ojo bei 14-ojo maršrutų
troleibusai kursuos nuo 23 val. iki 4 val. Naktiniai troleibusai ir autobusai važinės iki rugsėjo mėnesio, po to bus nagrinėjami siūlymai dėl tokios paslaugos pratęsimo arba nutraukimo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min