Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Vilniaus vandenų“ šventė už savus pinigus?

„Vilniaus vandenų“ darbuotojų šventė su šampanu ir gera muzika
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / „Vilniaus vandenų“ darbuotojų šventė su šampanu ir gera muzika
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienio vakaras „Vilniaus vandenų“ darbuotojams buvo šventinis. Jie susirinko „Radisson BLU Hotel Lietuva“ viešbutyje, kur jų laukė vaišės, gėrimai ir muzika.

Už kiek surengtos tokios iškilmės, bendrovės vadovai iš pradžių nenorėjo kalbėti. Tokią poziciją „15min“ žurnalistams renginio metu perdavė bendrovės Komunikacijos skyriaus vadovė Eglė Rimkutė. Bet kitą dieną suskubta aiškinti, esą už viską susimokėjo patys darbuotojai.

„Vilniaus vandenų“ direktorius Valentinas Miltienis, vakar kalbėdamas su „15min“, tikino, kad šventė kainavo 30 tūkst. Lt ir ši suma buvo surinkta iš įmonės darbuotojų bei bendrovėje veikiančio Inžinierių klubo narių.

„Žmonės buvo pagerbti, veteranai, kurie dirba įmonėje 30–40 metų. Tai buvo darbininkų vakaras, nes dalyvavo šaltkalviai, siurblinių mašinistai. Gal tiems darbininkams tai vienintelė šventė, galimybė pamatyti, koks didelis kolektyvas, juk „Vilniaus vandenyse“ dirba per 900 žmonių. Gal būtų ir daugiau dalyvavę vakarėlyje, bet avarinėse tarnybose dirbo“, – aiškino V.Miltienis.

Jo teigimu, renginys, kuriame koncertavo „Electric Ladies“, Kauno Šampaninis choras, buvo „absoliučiai kuklus, ne šimtus tūkstančių litų kainavo“. „Mačiau iš akių, kad žmonėms šito reikėjo, juos pirmą kartą pakvietė, pagerbė, įteikė garbės raštą“, – kalbėjo V.Miltienis.

Apie šventę trečiadienio vakarą paklaustas įmonę Vilniaus savivaldybėje kuruojantis vicemeras Romas Adomavičius buvo griežtas: „Jeigu sužinosime, kad vakarėliui buvo panaudotos įmonės lėšos, tai galvos lėks.“

Praėjus dienai vicemeras R.Adomavičius jau buvo atlaidesnis: „Direktorius mane informavo, kad įmonės lėšos nebuvo naudojamos. Susimokėjo patys darbuotojai, priklausomai nuo užimamos pozicijos, vieni mokėjo daugiau, kiti – mažiau. Taip pat dalį sumokėjo Inžinierių klubas. Vienu žodžiu, įmonės lėšos nebuvo naudojamos, tai yra svarbiausia.“

Bet Vilniaus tarybos opozicijos atstovas, Tėvynės sąjungos-krikščionių demokratų frakcijos vadovas Vidas Urbonavičius yra tikras, kad darbuotojams mokėti už šventę neteko. Vis dėlto jis sakė nenustebsiąs, jeigu dabar, informacijai apie vakarėlį iškilus į viešumą, bus paprašyta susimokėti.

Dirba nuostolingai

Savivaldybės valdoma bendrovė „Vilniaus vandenys“ dirba nuostolingai jau ne vienerius metus.

Per pirmuosius septynis šių metų mėnesius jų nuostoliai siekė 3,3 mln. Lt.

Nuo rugsėjo šalto vandens kaina vilniečiams ūgtelėjo iki 4,37 Lt už kub.m. Taip pat atsirado ir abonentinis mokestis, kuris siekia 2,37 Lt per mėnesį, jeigu vandens skaitiklis priklauso vartotojui, arba 3,92 Lt per mėnesį, jeigu vandens skaitiklis priklauso „Vilniaus vandenims“.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min