Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žurnalistikos bei komunikacijos bakalaurą bus galima įgyti ir Kaune

VDU bus galima įgyti žurnalistikos ir komunikacijos bakalaurą
VDU nuotr. / Nuo šio rudens VDU bus galima įgyti žurnalistikos ir komunikacijos bakalaurą
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Viešosios komunikacijos katedra šių metų rudenį suteiks galimybę studentams rinktis naują bakalauro studijų programą „Viešoji komunikacija“.

Kaip teigia viena iš naujosios programos rengėjų prof. Auksė Balčytienė, šių bakalauro studijų atsiradimą lėmė sparčiai besikeičianti informacijos rinka, vis didesnė naujųjų technologijų skverbtis, nuolat pastebimas gebančių kritiškai mąstyti ir savarankiškai dirbti žiniasklaidos profesionalų trūkumas. 

Iki šiol įgyti žurnalistikos ir viešosios komunikacijos bakalaurą buvo galima tik Vilniaus ir Klaipėdos universitetuose, o Kaune pirmosios pakopos komunikacijos studijų nebuvo.

„Naujoji programa suteikia aukštąjį universitetinį išsilavinimą bei įgūdžių dirbti tiek viešųjų ryšių, tiek ir žurnalistikos srityse, todėl analogų jai nėra ne tik Kauno, bet ir visos Lietuvos universitetuose“, – teigia prof. A.Balčytienė.

Šį rudenį, bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas metu, į naująją programą bus priimta 30 studentų. Susidomėjimas šiomis studijomis jau dabar didelis. Tai įrodo ir VDU Viešosios komunikacijos doktorantų organizuojamų Jaunųjų žurnalistų mokyklos, Europos vasaros akademijos renginių populiarumas. 

Viešosios komunikacijos katedra turi platų socialinių partnerių tinklą, todėl studijuojantiems bus sudarytos palankios sąlygos pasirinkti tinkamiausią vietą profesinei praktikai atlikti. Be to, studentai praktinių užsiėmimų metu teorines žinias galės pritaikyti VDU naujienų redakcijoje, kurioje susitelkusios VDU radijo, universiteto televizijos, universiteto laikraščio „Universitetas Vytauti Magni“, naujienų portalo VDU.lt bei kitų interneto projektų redakcijos.

Baigę studijas, Viešosios komunikacijos bakalauro studijų programos absolventai galės dirbti įvairiose organizacijose, visuomenės informavimo, viešųjų ryšių bendrovėse, kitų organizacijų (viešojo sektoriaus institucijų, verslo bendrovių, NVO) komunikacijos ir informacijos srities sektoriuose arba tęsti studijas labiau specializuotose magistrantūros programose.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min