Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apylinkių teismai nebenagrinės ieškinių bendrovei „Amber promotions“: jai iškelta bankroto byla

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas informuoja, kad teismas atsisako priimti ieškinius, pareikštus uždarajai akcinei bendrovei „Amber promotions“, kadangi jai yra iškelta bankroto byla.

Bankroto bylą šiai bendrovei š.m. birželio 27 d. iškėlė Vilniaus apygardos teismas, ši teismo nutartis jau įsiteisėjusi.

Civilinio proceso kodeksas numato, kad tokiu atveju visus turtinius reikalavimus nagrinėja teismas, iškėlęs įmonei bankroto bylą. Nuo šiol ieškovai dėl turtinių reikalavimų „Amber promotions“ bendrovei turėtų kreiptis į Vilniaus apygardos teismą.

Šiais metais Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas gavo 207 ieškinius ar prašymus išduoti teismo įsakymą dėl skolų priteisimo. 185 civilinės bylos išnagrinėtos: didžioji dalis ieškinių ar prašymų išduoti teismo įsakymą patenkinta.

Bendrovės „Amber promotions“ būstinė yra Vilniaus miesto 1 apylinkės teismo veiklos teritorijoje, todėl didžioji dalis ieškinių patekdavo būtent į šį teismą.

Neišnagrinėtos civilinės bylos, kuriose atsakovu nurodyta UAB „Amber promotions“, bus sustabdytos ir perduotos Vilniaus apygardos teismui. Šiems ieškovams bus išsiųstos teismo nutartys, informuojančios apie civilinės bylos sustabdymą ir jos perdavimą kitam teismui, o sumokėtą žyminį mokestį, pateikus teismo nutartį, grąžins Valstybinė mokesčių inspekcija.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min