Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Du rusai kontrabandinių cigarečių į Lietuvą įsivežė traukiniu

Kybartuose sulaikytos cigaretės
VSAT nuotr. / Kybartuose sulaikytos cigaretės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kybartų geležinkelio stotyje pasieniečiai sulaikė du Rusijos piliečius, kurie traukiniu į Lietuvą įsivežė kontrabandinių cigarečių. Rusai sulaikyti, kai išlipo iš traukinio ir jau norėjo iš stoties išeiti į Kybartus.

Ketvirtadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kybartų užkardos pasieniečiai kartu su rinktinės operatyvininkais ir Imuniteto poskyrio pareigūnais Kybartų geležinkelio stotyje sulaikė du Rusijos piliečius. 22-ejų ir 31-erių vyrai į Kybartus atvyko iš Rusijos traukiniu Kaliningradas – Sankt Peterburgas.

Patikros traukinyje metu pasieniečiai keleivių dokumentams priekaištų neturėjo. Rusijos piliečiai Kybartuose išlipo ir po muitininkų atlikto patikrinimo.

Abu stotyje pasieniečių sulaikyti vyrai nešėsi krepšius. 21-erių Rusijos pilietis turėjo 800 pakelių cigarečių „Bond Street“. Jo 31-erių bendrakeleivis tempė du krepšius, kuriuose buvo 1450 pakelių tokių pačių cigarečių. Visi rūkalai paženklinti Rusijos banderolėmis.

Abiem užsieniečiams Kybartų užkardos pareigūnai dėl kontrabandos pradėjo administracinių bylų teisenas. Rusams pasieniečiai taip pat įteikė šaukimus atvykti į Vilkaviškio rajono apylinkės teismą, kur bus nagrinėjamos jų bylos.

Jaunesniajam kontrabandos gabentojui gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. Lt, vyresniajam – bauda nuo 10 iki 20 tūkst. Lt.

Po apklausos abu Rusijos piliečius pasieniečiai paleido. Jų gabentos cigaretės saugomos Kybartų užkardoje.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min