Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gaižiūnų poligone vyksta Algirdo bataliono pratybos „Geležinis erelis 2010“

Pratyboms „Geležinis erelis 2010“ išrikiuota Algirdo bataliono karinė technika
Algirdo bataliono/KAM nuotr. / Pratyboms „Geležinis erelis 2010“ išrikiuota Algirdo bataliono karinė technika
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį Gaižiūnų poligone Rukloje (Jonavos r.) prasidėjo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono III mechanizuotosios pėstininkų kuopos ir bataliono prieštankinio būrio pratybos „Geležinis erelis 2010“. Jų metu Algirdo bataliono štabas vertins bataliono kuopos ir prieštankinio būrio pasirengimą vykdyti gynybines operacijas. Pratybos vyks iki sausio 22 dienos.

Kaip informuoja Krašto apsaugos ministerija, kuopos lygmens pratybos vyks pagal Algirdo bataliono kovinio rengimo planą ir apims gynybos veiksmų vykdymą kuopos lygmenyje su priskirtais padaliniais.

Pagrindinis savaitės trukmės pratybų tikslas – įvertinti III mechanizuotosios pėstininkų kuopos būrių ir Prieštankinio būrio pasirengimą vykdyti nurodytas užduotis ir treniruoti kuopos valdymo grupę vykdant vadovavimo ir valdymo procedūras.

III mechanizuotoji pėstininkų kuopa ir Prieštankinis būrys praėjusių metų liepą pakeitė iš šiuo metu NATO greitojo reagavimo pajėgų keturioliktojoje pamainoje (NRF-14) budinčio Baltijos bataliono pasitraukusius Latvijos padalinius ir kartu su kitais Baltijos bataliono kariais antrąjį praėjusių metų pusmetį rengėsi vykdyti budėjimo NRF-14 užduotis.

Šiuo metu NRF-14 pamainoje kartu su estais ir latviais Baltijos bataliono sudėtyje kartu su kitais Lietuvos kariuomenės padaliniais budi dvi Algirdo bataliono mechanizuotosios kuopos, taip pat minosvaidžių, prieštankinis, štabo bei ryšių būriai. Budėjimas prasidėjo sausio 1 dieną ir tęsis pusę metų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min