Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ieškodami girtuoklių policijos pareigūnai patikrino per 15 tūkstančių vairuotojų blaivumą

Stop - policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Stop - policija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Siekiant užtikrinti viešąją tvarką ir eismo saugumą švenčių metu, š. m. birželio 24-27 d. visoje šalyje buvo organizuotos tikslinės policinės priemonės, praneša Policijos departamentas.

Pasak policijos pranešimo, viešąją tvarką užtikrinantys policijos pareigūnai tikrino masinių susibūrimų, pasilinksminimo (diskotekų, koncertų ir pan.) vietas, taip pat vietas, kuriose galėjo būti girtaujama ar svaiginamasi.

Priemonių metu sulaikyti 96 nusikalstamas veikas įvykdę asmenys, 1 tūkst. 438 asmenys nubausti už administracinius teisės pažeidimus: 708 asmenys už alkoholinių gėrimų gėrimą viešosiose vietose arba girto pasirodymą viešosiose vietose (iš jų 131 nepilnametis), 47 - už pasipriešinimą policijos pareigūnui, policijos pareigūno teisėto nurodymo ar reikalavimo nevykdymą, taip pat jo garbės ir orumo įžeidimą, 136 - už nedidelį chuliganizmą, 547 - už kitus pažeidimus.

Tuo pat metu eismo priežiūrą užtikrinantys policijos pareigūnai vykdė prevencines priemones, skirtas transporto priemonių vairuotojų blaivumui, apsvaigimui nuo narkotikų ar kitų psichiką veikiančių medžiagų tikrinti.

Priemonių metu pareigūnai patikrino 15 tūkst. 172 transporto priemonių vairuotojų blaivumą.

Išaiškinta 317 neblaivių vairuotojų: 155 nustatytas lengvas girtumo laipsnis, 107 - vidutinis, 40 - sunkus girtumo laipsnis. Nežymus girtumas (nuo 0,2 iki 0,4 promilės) nustatytas 15 vairuotojų.

Daugiausia neblaivių vairuotojų išaiškinta Kauno apskrityje - 56. Klaipėdos ir Utenos apskrityse atitinkamai išaiškinti 55 ir 51 neblaivūs vairuotojai, Šiaulių apskrityje - 38, Vilniaus apskrityje - 30.
Kauno apskrityje prie vairo sulaikyta 12 sunkiai apgirtusių vairuotojų, Utenos apskrityje - 8, Vilniaus ir Klaipėdos apskrityse - po 4 tokius vairuotojus.

Be to, nustatyta 211 vairuotojų, kurie buvo vartoję alkoholio, bet tikrinimo metu alkoholio kiekio koncentracija jų organizme neviršijo leistinos normos.

Įtarus esant apsvaigus nuo narkotikų ar kitų psichotropinių medžiagų, patikrintas 21 vairuotojas. Patikrinimo metu nustatyti 2 vairuotojai, kurie buvo apsvaigę nuo narkotikų ar kitų psichotropinių medžiagų.

Policija primena, kad artėjančių švenčių metu, š.m. liepos 3-6 d., policijos pareigūnai taip pat stiprins patruliavimą ir organizuos tikslines policijos priemones.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min