Publikuota: 2013 birželio 14d. 13:04
15min.lt

Kitą savaitę – policijos reidai Vilniaus viešajame transporte

Nuo liepos 1 dienos Lietuva pirmininkaus ES Tarybai. Valstybės sostinė sulauks daugybės svečių iš užsienio ir Lietuvos. Vilniuje vyks daugiausiai su šiuo ypatingai svarbiu įvykiu susijusių renginių.
Viešasis transportas
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Viešasis transportas

Kaip informuoja Vilniaus apskrities VPK, siekiant užtikrinti viešąją tvarką, stiprinti viešąjį saugumą ir vykdyti terorizmo aktų prevenciją, birželio mėn. 18 d. ir 19 dienomis nuo 17.00 val. iki 22.45 val. Vilniuje, visuomeniniame transporte, visuomeninio transporto stotelėse ir jų prieigose organizuojamas Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Mobilios kuopos pareigūnų ir policijos rėmėjų viešas ir mišrus sustiprintas patruliavimas.

2013 birželio 18 d. bus patruliuojam viešai – pareigūnai dėvės uniformą, policijos rėmėjai – specialias liemenes.

2013 birželio 19 d. visuomeniniame transporte dirbantys pareigūnai bus neuniformuoti, uniformas dėvės tarnybinį transportą naudojantys patruliai.

Policijos pareigūnai ir policijos rėmėjai patruliuos maršrutuose, kuriais vykstama iš stoties į Oro uostą, Eišiškių pl., Kirtimus, Dilgynę, Užusienį, Pagirius, Saulėtekį, į stotį iš Žirmūnų, taip pat maršrutais: Šeškinė – Oro uostas, Fabijoniškės – Šeškinė – Lukiškės, Justiniškės – Šeškinė – Stotis; Centras – Pylimo – N.Vilnia; Kalvarijų g. – Tuskulėnų g. – Olandų g. – Arimų g., Žygimantų g. – Olandų g. – Parko g., Saulėtekis – Žirmūnai, Žirmūnai – Žemieji Paneriai, Žirmūnai – Naugarduko g., Centras – N.Vilnia. 

Ypatingą dėmesį policijos pareigūnai skirs visuomeniniu  transportu važiuojantiems pastovios gyvenamosios vietos neturintiems asmenims, visuomeninį transportą ir stoteles niokojantiems. Bus tikrinami įtartini asmenys, galbūt platinantys narkotines ar psichotropines medžiagas. Kilus įtarimui, bus tikrinamas kuprinių, krepšių, rankinių turinys ieškant nelegalių akcizinių prekių, narkotikų, degių ar sprogstamų medžiagų, pas nepilnamečius – alkoholinių gėrimų, galbūt vogtų daiktų ir pan.

Skaityti visus komentarus 14
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 14
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga
Skaitomiausios naujienos
 
Iš pirmų lūpų Twitter

Teniso naujienos