Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdietis įtariamas ne tik platinęs, bet ir gaminęs narkotikus (video)

pareigūnai aptiko didelį kiekį talpų su cheminėmis medžiagomis, talpas su, įtariama, narkotinėmis medžiagomis, svarstykles, svarstyklių svarelius.
KVPK nuotr. / pareigūnai aptiko didelį kiekį talpų su cheminėmis medžiagomis, talpas su, įtariama, narkotinėmis medžiagomis, svarstykles, svarstyklių svarelius.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos policija sulaikė grupę asmenų, kurie platino narkotines medžiagas.

Įtariama, kad šių medžiagų platinimą organizavo anksčiau teistas 1976 metais gimęs P.I., taip pat įtariama, jog kaltininkas pats gamino šias medžiagas.

Nustatyta, kad kaltininko tiektos narkotinės medžiagos buvo platinamos ir nepilnamečiams.

Kaltininkai sulaikyti per 2 mėnesius trukusią operaciją. 2010 m. rugsėjo ir spalio mėn. sulaikyti tiesioginiai narkotinių medžiagų platintojai, pas kuriuos rasta amfetamino, heroino, kanapių ir jų dalių.

Surinkus įkalčius, leidžiančius pradėti minėtų medžiagų platinimo tinklą organizavusio asmens baudžiamąjį persekiojimą, jis buvo sulaikytas 2010 m. spalio mėn. viduryje po to, kai pareigūnams įkliuvo tiesioginis narkotinių medžiagų platintojas, kuris pardavė nepilnamečiui 4 maišelius su amfetaminu.

Kratos gyvenamojoje patalpoje metu pas įtariamąjį policijos pareigūnai aptiko didelį kiekį talpų su cheminėmis medžiagomis, talpas su, įtariama, narkotinėmis medžiagomis, svarstykles, svarstyklių svarelius.

Pareigūnai įtaria, kad su grupės nusikalstama veika gali būti susiję ir kiti policijos įstaigoje užregistruoti nusikaltimai: 2010 m. rugpjūčio mėn. prie savo buto durų P.I. aptiko garsinę granatą, o 2010 m. rugsėjo mėn. jis buvo apiplėštas Klaipėdoje, prie Naujosios turgavietės.

Be to, šiuo metu Klaipėdos miesto apylinkės teisme nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje P.I. kaltinamas viename uostamiesčio naktiniame klube įrengęs specialią techniką, kuria šio klubo savininkas, įtariama, rinko informaciją apie privatų asmens gyvenimą.

Kaltininkams įteikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti ir šių medžiagų platinimo nepilnamečiams.

P.I. suimtas, kitiems įtariamiesiems paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.
Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatomas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Už narkotinių medžiagų platinimą nepilnamečiams numatomas laisvės atėmimas nuo 3 iki 12 metų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min