Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos pareigūnai sunaikino kvaišalų platinimo vietą (video)

Pareigūnai aptiko įvairių narkotinių medžiagų.
KVPK nuotr. / Pareigūnai aptiko įvairių narkotinių medžiagų.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos policijos pareigūnai baigė du ikiteisminius tyrimus dėl narkotinių medžiagų platinimo.

Įtarimai dėl 17 nusikalstamų veikų įteikti dviem narkotines medžiagas vartojantiems asmenims ir penkiems šių medžiagų platintojams, tarp jų ir vienam su organizuota nusikalstama grupuote siejamam asmeniui.

Kratų metu pas įtariamuosius pareigūnai rado heroino, metamfetamino, kanapių ir jų dalių, narkotinių bei psichotropinių vaistų.

Tyrimo metu pareigūnai likvidavo minėtų medžiagų platinimo vietą, kuri veikė Klaipėdoje, Nidos gatvėje.

Be to, pas vieną asmenį policijos pareigūnai aptiko kito žmogaus vairuotojo pažymėjimą, civilinėje apyvartoje naudoti neuždraustą revolverį su savadarbiais šoviniais, pagamintais iš guminių šratų ir garsinių šovinių, 42 kovinius šovinius bei ginklo garso ir liepsnos slopintuvą.

Su organizuota nusikalstama grupuote siejamas asmuo šiuo metu yra suimtas ir laukia teismo tardymo izoliatoriuje, kitiems įtariamiesiems skirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Visi įtariamieji yra anksčiau ne kartą teisti už nužudymą, kūno sužalojimą, vagystes, plėšimus, sukčiavimą, savavaldžiavimą, turto sunaikinimą, piktybinį chuliganizmą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis. Jie niekur nedirba.

Taip pat šiuo metu Klaipėdos miesto apylinkės teisme nagrinėjama baudžiamoji byla, kurioje su organizuotu nusikalstamumu siejamas asmuo yra kaltinamas ir dėl turto prievartavimo bei kitų nusikaltimų.

Šešis su organizuotomis grupuotėmis siejamus ir anksčiau teistus asmenis sulaikė Klaipėdos apskrities VPK ONTB ir Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovotojai.

Už šaudmenų gaminimą, įgijimą, laikymą, nešiojimą, gabenimą ar realizavimą be leidimo numatomas areštas arba laisvės atėmimas iki 5 metų.
 

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatomas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min