Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

L.Stankūnaitė: pati eisiu pasiimti savo dukters

Teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Teisme
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dienraštis „Lietuvos rytas“ pakalbino Laimą Stankūnaitę, kuri nepaisant teismo nutarties negali atgauti savo dukters dėl prie Kedžių ir Venckų namų budinčių žmonių. Moteris sako ketinanti pati eiti pasiimti dukters.

L.Stankūnaitė dienraščiui „Lietuvos rytas“ sakė: „Jie dukrą iš manęs atėmė per dieną. Niekas neklausė jokių argumentų, o aš negaliu jos pasiimti net turėdama teismo nutartį. Tokie dalykai man nesuvokiami.“

Moteris sako tikėjusi, kad su dukra galės nuolat būti jau praėjusį penktadienį. „Turėjau vilčių, kad mergaitę galėsiu pasiimti pirmadienį, tačiau jos neatvežė. Man jau atrodo, kad nuo įtampos pastarosiomis dienomis išprotėsiu“, – sakė L.Stankūnaitė. Ji tvirtino pati eisianti pas Venckus pasiimti dukters. Anot L.Stankūnaitės, valstybė garantavo jos saugumą ir, kaip pareigūnai tai padarys, jai neįdomu.

L.Stankūnaitė tvirtina pirmadienį parašiusi dešimtį prašymų įvairioms šalies institucijoms. „Aš tikiuosi, kad valstybei dar nevadovauja Neringa Venckienė su artimaisiais ir gerbėjais“, – rašoma rašte prezidentei Daliai Grybauskaitei. Prašyme Aukščiausiojo Teismo pirmininkui Gintarui Kryževičiui abejojama, ar N.Venckienė gali dirbti teisėja, nes jai daro įtaką kitų žmonių nuomonė, todėl teisme ji gali priimti miniai palankius sprendimus. Kauno vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistų kaunietė prašo išsiaiškinti, kodėl N.Venckienė nesilaiko kito teismo įpareigojimo – atvežti dukterį į pasimatymą.

Gavę L.Stankūnaitės pareiškimą, kuriame prašoma sudaryti sąlygas antstoliui įteikti teismo nutartį N.Venckienei, pirmadienį sukruto ir policijos pareigūnai. Kauno rajono policijos komisariate įvyko pasitarimas, ieškota išeities.

Nusileisti Venckų kieme iš sraigtasparnio, kviesti antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnus – buvo svarstytos net tokios galimybės. N.Venckienė šiuo metu turi nedarbingumo pažymą, todėl Kauno apygardos teisme nesilanko, o iškviesti sergančio žmogaus į darbą taip pat nėra galimybių.

Viena pasitarimo dalyvių pasiūlė, kad antstolis gali bandyti įteikti teismo nutartį N.Venckienės sutuoktiniui advokatui A.Venckui, bet neaišku, ar jis raštą priimtų. Taip pat svarstyta galimybė L.Stankūnaitės dukteriai vėl skirti apsaugą, nes jos neseniai prašė pati N.Venckienė. Tačiau abejota, ar apsaugininkai būtų įleisti į namus.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min