Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lazdijų rajone kaktomuša susidūrė automobiliai, sužaloti keturi žmonės, vienas liko prispaustas

Įvykio vietoje
Irmos Sadauskienės nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienio popietę specialiosios tarnybos sukeltos ant kojų dėl eismo nelaimės Šadžiūnuose, kur susidūrė priešpriešiais važiavę automobiliai „Audi“ ir „Volkswagen“. Į avariją patekusį „Audi“ automobilį vairavo Lazdijų turizmo informacijos centro direktorės vyras buvęs saugumietis Alius Stulgys. Medikai po avarijos paėmė abiejų vairuotojų kraujo patikrinti, ar jie nebuvo apsvaigę.

Birželio 13 d. maždaug 15 val. 45 min. Bendrajame pagalbos centre (BPC) bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šadžiūnų kaime (Lazdijų r., Veisiejų sen.) įvykęs eismo įvykis. Pagal pirminę informaciją, Šadžiūnuose susidūrė du lengvieji automobiliai, yra prispaustas žmogus.

Į įvykio vietą išsiųstos Lazdijų  apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pajėgos, Lazdijų greitosios medicinos pagalbos ekipažas bei Lazdijų r. policijos patrulių ekipažas, rašoma BPC Alytaus skyriaus specialistės penktadienio popietę operatyviai paviešintame pranešime.

Vilmos Danauskienės nuotr/Įvykio vietoje
Irmos Sadauskienės nuotr./Įvykio vietoje

Kaip iš įvykio vietos pranešė fotoreporterė Vilma Danauskienė, penktadienis, 13-oji mėnesio diena, nelaiminga buvo Lazdijų rajone, Šadžiūnų kaime (Veisiejų seniūnija) važiavusiems „Audi A4“ ir „VW Passat“ vairuotojams. Apie 15 valandą 45 minučių Šadžiūnų kaimo teritorijoje abu priešpriešiais važiavę automobiliai kaktomuša rėžėsi vienas į kitą.

Į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai gelbėtojai vaduoja žmones iš suknežintų transporto priemonių. Kol kas tikslinama, kiek iš viso abiem transporto priemonėm važiavo žmonių. Pirminiais duomenimis, į Lazdijų ligoninę greitosios medicinos pagalbos medikai išgabeno keturis sužeistuosius. Pareigūnai įvykio vietoje tiria avarijos priežastis.

Neoficialiais duomenimis, į avariją patekusį „Audi“ automobilį vairavo Lazdijų turizmo informacijos centro direktorės Romos Stulgienės sutuoktinis Alius.

15min.lt žiniomis, A.Stulgys – buvęs Valstybės saugumo departamento pareigūnas.

Pagal pirminę informaciją, būtent A.Stulgio nesuvaldytas automobilis „Audi“ atsidūrė priešpriešinio eismo juostoje.

Pasak liudininkų, nelaimės vietoje kilo abejonių, ar abu vairuotojai blaivūs. Medikai paėmė abiejų vairuotojų kraujo tyrimams atlikti.

Lazdijų policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl avarijos, kurios metu sužaloti žmonės.

Tapote šio įvykio liudininkais? Pastebėjimus, nuotraukas ar filmuotą medžiagą prašome siųsti 15min@15min.lt.

Irmos Sadauskienės nuotr./Įvykio vietoje
Irmos Sadauskienės nuotr./Įvykio vietoje

 

Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min