Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nesuvaldomam Šiaulių ekshibicionistui V.Kosčiuškai skirta griežčiausia bausmė

Vaclovas Kosčiuška
Kadras iš TV3 Žinių / Vaclovas Kosčiuška
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šešiasdešimtmetis šiaulietis Vaclovas Kosčiuška pagaliau prisižaidė su savo kelnių turiniu. Teismas už savo genitalijų piktybinį demonstravimą ir išvadų nedarymą jam skyrė 45 paras kalėti už grotų. Iškrypėlis jau antrą vasarą leidžia belangėje.

V.Kosčiuška šiemet jau tris kartus buvo sučiuptas besimasturbuojantis žmonių akivaizdoje. Pastarąjį kartą jis tai darė prie Šiaulių dramos teatro birželio viduryje. Už panašius veiksmus V.Kosčiuška teisiamas jau aštuntą kartą.

V.Kosčiuška dar spės pasidžiaugti vasara, nes į laisvę išeis po poros savaičių.

Nuo birželio 17 dienos areštinėje laikomas iškrypėlis teisme gynėsi nieko blogo nedaręs, tik nesėkmingai bandęs užsisegti užtrauktuką. Teismas tokiu pasiteisinimu nepatikėjo ir skyrė griežčiausią bausmę – 45 paras nelaisvės.

Tiesa, V.Kosčiuška dar spės pasidžiaugti vasara, nes į laisvę išeis po poros savaičių. Į bausmės laiką buvo įskaičiuotos jo areštinėje praleistos dienos.

Ekshibicionistas 2009 metais už panašius darbelius buvo sulaikytas tris kartus. Kitais metais jis sugalvojo demonstruotis kapinėse besidarbuojančioms moterims. V.Kosčiuška buvo baudžiamas piniginėmis baudomis, kurių nesumokėjo. Taip pat – viešaisiais darbais.

Prieš dvejus metus buvo nuteistas kalėti už dar tris panašius nuopuolius. Prieš metus V.Kosčiuška masturbavosi moksleivių akivaizdoje prie mokyklos. Jam už tai buvo skirtos 35 paros arešto.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min